Які існують альтернативні вина для Boeuf Bourguignon?


Відповіді:


6

Червоне бургундське вино виготовляється з винограду Пінот-Нуар, тому нуар Пінора з іншого регіону, ймовірно, буде добре працювати. Вікіпедія описує Піно-нуар як "легке до середнього тіла з ароматом, що нагадує чорну вишню, малину чи смородину", тому будь-яке вино з такими характеристиками, як легкий Зінфандель або Шираз / Сіра, буде аналогічно заміним.


+1 для Піно Нуар. Я думаю, будь-яке червоне вино зробить.
BaffledCook

5

У Освоюючи мистецтво французької кулінарії , Джулія Чайлд каже , що це повинно бути зроблено з повним тілом молодого червоного вина. Вона перелічує такі варіанти: Божоле, Кот-дю-Рон, Бордо Сен-Емільйон, Бургундія або К'янті.

Я зробив це з бордо і можу засвідчити, що він дуже смачний.


Я роблю це сьогодні ввечері з Бордо (2006 Шато Бонне, нічого особливого).
hobodave

1
Операція яловичого бургуйона мала успіх.
hobodave

3

Це дуже змінило б смаковий профіль, але зробити еквівалент Boeuf Bourguignon з пивом, мабуть, було б дуже смачно.


Я думаю, це звучить приголомшливо.
justkt

Або це може бути надзвичайно гірко.
hobodave

1
Це не гірчить, але потрібно приготувати дійсно довгий час і робити «карбонаду» або яловичину в елі і т.д.
vwiggins

Так, це не boeuf bourguignon, а карбонада, яка є чудовою стравою з Бельгії.
mouviciel


2

Я мав би успіх із Каберне Совіньйоном раніше (Південна Австралія). Я схильний асоціювати "повноцінне" (а значить, краще для приготування їжі, оскільки делікатність не актуальна) з сортами "Каб Сав" і "Шираз" набагато більше, ніж, скажімо, Піно Нуар. Хоча це може бути характеристиками місцевих вин.

Я був би здивований, якби вибір вина зробив величезне значення для страви, однак, поки ви не відхилилися від критерію «звичайне червоне вино».


Погоджено, як правило, вважається, що Піно Нуар має середнє тіло.
hobodave

1

Спробуйте Fuzion Malbec. Це дешевий аргентинець, який справді добре виступає. В Онтаріо це близько 8 баксів за пляшку, і все, що можна порівняти, принаймні 12-15. Заради бога, не готуй з 30-50 піно. Це для пиття!


Як осторонь, я маю одну книгу (я думаю, що французька провінційна кулінарія Елізабет Девід), яка стосується "Coq au Chambertin", з практикою використання "однієї пляшки в посуді, двох на столі". Сьогодні дорога пропозиція (не видно багато суб-50 доларів Чембертіна у Великобританії). Сумніви, що багато (чи, можливо, хтось?) Могли б скуштувати користь.
Ян G

У "Нагріванні" Буфорд розповідає про "Брасато і бароло" Маріо Баталі, який робився у вині, що походить від того ж постачальника спиртних напоїв, що і "Бароло".
Кріс Кадмор

Ян G: Я, мабуть, пам’ятаю, як Реймонд Бланк описував використання тонкого бордо в стравах як божевільного.
Тім Алмонд


1

У мене, звичайно, був дуже смачний Boeuf Bourguignon в Кале одного холодного і зимового вечора. Я скаржився, що це, очевидно, не було зроблено з червоним вином і було досить блідим і анемічним. Шеф-кухар вийшов усміхнений усім обличчям. "Mais oui, мсьє, це відповідає власному рецепту моєї матері. Білий бордо з мого рідного міста". Він показав мені пляшку. На етикетці написано Grand Cru. Тож я продовжував намагатися сховатися на своєму сидінні. За ним стежив відмінний Рокфор з місця його двоюрідного брата вниз в Оверні, і він наполягав на тому, щоб я мав гарне червоне вино (Бургундія) з цим, в будинку. Так ми випили всю пляшку між двома нами! Пам’ятний вечір!


0

Вам потрібна рідина, яка так само смачна, як вино. Можливо, хтось із яловичих споживачів (Can o 'Campbellls!) Зробив би цю роботу. Я б додав трохи червоного винного оцту або бальзамічного, щоб зробити його трохи кислим.


0

Я не пробував цього, але дядько казав мені, що він почав використовувати сидр для цього, гуглінг виявляє кілька яловичини в рецептах сидру, так що він, можливо, ще не втрачає мармуру!


1
Я підозрюю, що якщо ви їдете в ті частини Франції, де вино вирощується менше, а яблук більше, як у Нормандії, ви знайдете традиційні місцеві рецепти сидру, як і використання пива в Бельгії, згадане в інших коментарях.
Ян Г
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.