Куріння без тріски


4

Я курив ребра дитини назад, використовуючи електричний вертикальний курець.

Враховуючи, що більшість продуктів поглинає дим протягом години або двох до насичення, що станеться, якщо я припиняю додавати тріску після двох годин? Чи зможу я отримати такий же результат, як якщо б я продовжував додавати тріску, враховуючи, що ребра навряд чи вбирають помітні кількості додаткового диму? Іншими словами, чи є дим корисною метою, коли м'ясо насичене ароматом диму?

Зауважте, що я не прошу про те, щоб змінити спосіб приготування їжі (наприклад, перенесення на піч або гриль) або температуру, і я не запитую про м'ясо, крім ребер. Все, що мені цікаво, це якщо я перестану додавати тріски після двох годин у курця, але продовжую палити протягом усього терміну.

Я курив ребра (та інше м'ясо) протягом багатьох років, але я завжди додавав димові фішки до години до закінчення. Мені цікаво, якщо я буквально горюю гроші, витрачаючи деревні тріски.

Відповідне питання: Скільки часу мені потрібно для досягнення смакового смаку в барбекю? Зверніть увагу, що це питання відрізняється, оскільки я конкретно ні перемикання методів приготування їжі, і я не запитую, коли куріння є більш ефективним.


Як довго ви палите свої ребра? Я б з певною впевненістю стверджував, що це випадок зменшення прибутковості.
Captain Giraffe

Я звичайно дим 10-12 годин при 220F. Я знаю, що це займе всього 6, але вони є так ніжні і падіння з-кістки, коли я курю їх, що довго, але не перестаратися, або. Потім я на грилі на 15-20 після basting з соусом BBQ до sauce стає carmelized та gooey.

Відповіді:


1

М'ясо насправді не «вбирає» дим, так як дим прилипає до м'яса здебільшого.

Реальна відповідь тут суворо те, що ви віддаєте перевагу. Хоча є деякі консервативні якості, які доставляються через куріння їжі, ви повинні розглянути дим спеції не відрізняється від солі, перцю, порошку часнику і т.д. Краще світло на диму, ніж трохи важке (це я знаю з моїх власних помилок у минулому).


0

Я також успішно курив свою їжу (рибу та м'ясо дичини) успішно з зеленим і чорним китайським чаєм ... Це надає різному смаку м'ясо. Однак, як чай починає висихати, іноді починає горіти, і прищеплює інший (часто небажаний) смак і запах до мети. Так що є така річ, як куріння. Куріння на солі і цукрових ложах слід дуже ретельно контролювати, оскільки карамелізований безлад часто залишає небажану текстуру до мети.

Я пропоную спробувати солі, цукру і чаю дим одного дня ... Це швидкий процес, який надає смак і аромат, а не колір до мети.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.