Регулювання температури духовки та часу


3

Мій рецепт торта вимагає випікання при 350 ° F протягом 55 хвилин.
Мені довелося запікати її на 15-20 хвилин довше, щоб все було зроблено.

Чи можу я відрегулювати температуру до 360 ° F для випікання протягом 55 хвилин, не обпалюючи пиріг?


6
Що означає ваш термометр духовки (не циферблат, не панель управління, термометр, який ви поставили в духовку), коли духовка встановлена ​​на 350?
Tritium21

2
Також, яке ваше піднесення?
Tritium21

1
Крім того, чи використовуєте ви ті ж розміри / типи каструль, які вказано в рецепті? Для готування в середині більший пиріг піде більше часу, ніж менший.
NadjaCS

Відповіді:


1

Якщо ви користувались поважним рецептом, дотримуйтесь його без змін, в тому числі використовуючи таку саму величину, яку було зазначено, та коригуйте на висоту, якщо потрібно, тоді:

Проблема була, ймовірно, з калібрування термостата на вашій духовці. Найкраще зробити це духовий термометр і скористатися ним, щоб дізнатися, скільки потрібно регулювати регулювання температури. Ця відповідь на подібне до вашого питання може допомогти у цьому.

Якщо ви не можете цього зробити зараз - налаштування температури невеликими кроками (10-25 градусів F) і відзначення того, що відбувається, поки не отримаєте бажаних результатів, - хороший план. Пам'ятайте, що завжди знайдуться змінні, які можуть впливати на час приготування їжі, і більшість наведених часів є приблизними.


0

Я вважаю, що відповідь - ні. Теплові рухи в їжу (технічна назва - "проводить") приблизно з подібною швидкістю. Подвоєння температури не скоротить час випікання навпіл, а інші інтуїтивні розрахунки можуть також не працювати.

Насправді занадто багато факторів впливають на тепло і швидкість нагрівання, від калібрування терморегулятора духовки (можливо, це не насправді 350F?) До чіткості пирога. Рецепти найкраще працюють на кухнях своїх композиторів.

Я пропоную вам спробувати наступні речі:

  1. відкалібруйте вашу духовку. Цукор починає плавитися в 320F. Нагрійте духовку до 320, покладіть всередину трохи цукру. Зачекайте. Якщо він не розтане. Якщо він ніколи не плавиться, вам потрібно зафіксувати термометр.

  2. Дайте пирогу постояти 10 хвилин після того, як ви витягнете його з духовки. Залишки тепла фактично продовжуватимуть готувати його всередині, і можуть підвищити температуру на кілька градусів.

  3. Використовуйте тісто на 10% менше, з тим же часом і температурою. Більш тонкий торт потребує менше часу.

  4. нарешті, якщо і коли вам потрібно запікати його довше - НИЖЧЕ температура в духовці. Таким чином, ви дасте йому час довершити внутрішню частину, не занурюючи і не висушуючи зовні.

Подумайте про їжу, а не про прилад.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.