Чи існує техніка виготовлення карамелі в мікрохвильовій печі?


Відповіді:


4

Рецепти цукерки в мікрохвильовій піч дуже швидко і легко. Вони, як правило, лише трохи відрізняються за смаком, ніж версії плит на моєму досвіді. Здається, трохи менша глибина смаку.

Рецепти зазвичай вимагають коротких періодів мікрохвильовки і частого перемішування. Що стосується часу приготування - я повинен слідувати рецепту, оскільки я не можу вимірювати температуру в мікрохвильовій печі.

Я особисто мав великий успіх у рецептах крихкого арахісу (які стають гарячішими, ніж карамель):

http://allrecipes.com//Recipe/microwave-peanut-brittle-2/Detail.aspx

Швидкий пошук Google знайшов кілька рецептів карамелі, але я особисто не пробував їх.


Не все, що дивно, якщо ви прочитаєте відгуки, то побачите, що кілька людей закінчилися згорілим цукром. Я думаю, якщо ти дуже обережний і дуже часто
помішуєш

1
@Aaronut - Приклад не є гіпотетичним. Я робив саме той рецепт кілька разів, і це завжди виходило добре. Переважна більшість рецензентів цього рецепту не мали жодних проблем. Я погоджуюсь з вами, що випалення, безумовно, має бути обережним - як і коли ви робите це на плиті.
Собачатіна

Зауважте, що я сказав "кілька", а не "всі" або навіть "більшість". Я вважаю, що це зробити безпечніше на плиті, але я думаю, ви довели, що мікрохвильова піч - це варіант.
Ааронут

Вибачте, якщо мені здалося аргументативним. Моєю метою було лише показати, що це варіант. Я згоден з вами, що на плиті безпечніше. Я зробив це в мікрохвильовій піч тільки тому, що це було швидше.
Собачатіна

Здається, що консенсус є короткою кількістю часу та частим ворушінням: Дякую !!
AttilaNYC

2

Я особисто не хотів би цього спробувати. Карамелізація - делікатний процес, і дуже легко спалити цукор. Він також піднімається до дуже високої температури (типовий столовий цукор - 160 ° C / 320 ° F), і кілька страв, які можуть бути з написом "безпечно для мікрохвильової пічки", не витримають такої температури. Насправді для цього процесу вам знадобиться безпечна духовка .

І останнє, але не менш важливе, воно затвердіє майже миттєво, як тільки ви виймете його з мікрохвильової печі, оскільки немає постійного джерела тепла. До того часу, коли ви вимкнете ваші рукавички, буде вже пізно робити щось корисне.

Приклейте на плиту.


-2

Ви не можете контролювати температуру в мікрохвильовій печі. використовувати плиту.


Якість цієї відповіді буде покращена, і, можливо, ви отримаєте менше голосів, якщо ви пояснили більш докладно, чому ви не можете контролювати температуру в мікрохвильовій печі, і як це впливає на процес карамалізації.
SAJ14SAJ

Ось чому, як згадувала Собахатіна, рецепти цього ви часто припиняєте помішувати - кількість нагріву між перемичками допомагає вам контролювати температуру.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.