Чи слід відпочивати млинцевим тістом?


9

Я десь читав, що тісто для млинців повинно відпочивати. Це мене бентежить.

З одного боку, змішування вологих інгредієнтів з борошном створює глютен. Відпочинок дозволяє глютену розслабитися, так що я не отримую жувальних млинців.

З іншого боку, мій рецепт використовує закваску (розпушувач). Коли вона реагує з водою, вона утворює бульбашки. Якщо відпочити, це ті бульбашки втечуть, що означає менше повітря в млинці (менше пухнастих).

Потрібно мені відпочити тісто для млинців чи ні? Якщо так, то на який термін?


Не можете ви додати дефіс харчової соди після того, як дасте млинці відпочивати? Таким чином, він не втрачає жодної своєї помфи.

Відповіді:


7

Відпочиваючи тісто для млинців покращує текстуру. Я думаю, що підйом кращий, а млинці менш жувальні.

З https://en.wikipedia.org/wiki/Baking_powder

Розпушувачі подвійної дії працюють у дві фази; один раз, коли холодно, і один раз, коли гаряче

Коли ви спочатку змішаєте пекарський порошок, у вас з’являться бульбашки, але це не означає, що розпушувач використовується. Ви все ще отримуєте закваску від активації тепла.

Компаньйон Бейкер короля Артура Муки пропонує відпочивати - це грудочки, які вам доведеться через ніжне поводження:

Якщо ви встигнете охолодити тісто на годину або близько того, що дозволяє грудочки борошна повільно розчинятися, і це робить більш пухнастим ароматним тісто.

У «Ключах для гарної кулінарії» Гарольд Макгі пропонує спробувати мати речі обома способами:

Приготуйте більшість несмажених тістечок для тортів за годину або більше перед приготуванням, щоб дати борошна вбирати вологу та створювати оксамитову текстуру ... Холодити для відпочинку довше 2 годин. Утримуйте харчову соду або порошок та / або збиті яєчні білки і додайте безпосередньо перед приготуванням, щоб максимізувати їх потужність в квасі. Спочатку збийте порошки з трохи борошна, щоб допомогти їх рівномірно включити.


-4

(Анекдотичний)

Коли я роблю млинці,

Я готую кляре, потім даю йому відпочити, поки я встановлюю стіл, запускаю каву / чай, готую іншу їжу, яку буду їсти разом з млинцями.

Отже, я даю йому відпочити близько 1/2 години.

Всемогутній Google не має остаточного досвіду, тому ви повинні запитати у своєї мами, вона краще знає (саме це я і зробив).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.