дріжджі не піднімуться в моїй машині


4

У мене є машина для хліба, і коли я слідую рецепту, кидаючи киплячу воду, цукор, один пакет дріжджів, то нехай якщо піна протягом 15 хвилин дріжджі все ще не піднімаються. Що треба робити інакше?

Відповіді:


10

Ніколи не використовуйте киплячу воду з дріжджами!
Використання киплячої води майже гарантії миттєва смерть.

Пекарські дріжджі є живим організмом, одноклітинним грибом saccharomyces cerevisiae , дуже тісно пов'язані і насправді розводяться з пивних дріжджів. І так, він живий навіть у тих сухих гранулах у невеликих упаковках або ящиках. Це метаболізм перетравлює вуглеводи і виробляє СО2 (що ми хочемо у випічці, оскільки він створює легке і пухнасте тісто) і алкоголь (інтерес до пивоваріння і виноробства).

Дріжджі є чутливими до тепла і в той час, коли воно з радістю росте і розмножується в теплій воді, вона починає вмирати при температурі від 45 до 55 градусів. повільне бродіння над швидким теплим підйомом.

Це Питання / відповідь детально розглядає температурні пороги.

Якщо ваш рецепт передбачає використання киплячої води, то він несправний, і я пропоную просто використовувати теплу воду або знайти цілий рецепт.


0

Ви можете спробувати активні сухі дріжджі. Як правило, він працює без необхідності "пробивати" його теплою водою і цукром. Я додаю його безпосередньо до моєї суміші борошна / солі, змішую все це, а потім додаю будь-які рідини, і вона чудово випікає.

Я тримаю його у морозильній камері, навіть після декількох років там все ще добре працює.

Для «нормальних» дріжджів вода повинна бути гарячою до ваших рук, це достатньо тепло, щоб розпочати.


"Почуття гарячого" може ввести в оману - я можу легко обробляти температуру в діапазоні 45-50 ° C, що може зашкодити, якщо не вбити дріжджі. "Температура тіла" або "тепла" достатньо достатньо, в моєму незрозумілому описанні температур.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.