Чи можу я використовувати sous vide замість приготування під тиском


2

У рецепті, мені доводиться тиснути овочі в баночках у качиному жирі. У мене немає скороварки, але у мене є нагрівач Anova Sous Vide - чи можу я використовувати його замість цього?

Будь-які інші фактори, які я повинен розглянути, або альтернативні методи для приготування їжі під тиском?

ОНОВЛЕННЯ:

  1. Покладіть овочі в 500мл / 16 унц Мейсон банку не більше 3/4 повної, накрийте качиним жиром. Накрийте кришку на банку щільно, а потім ослабте на 1/4 обороту, щоб забезпечити розширення повітря під час приготування
  2. Тиск готують при манометрическом тиску 1 бар / 15 фунтів / кв
  3. Процідіть качиний жир через сито і запасіть

Це звучить дуже схоже на французький метод confit (повільно готувати в жирі, а потім нехай все це налаштовано & затвердіти, і приховати його) ... який традиційно робиться близько 200 ° F, що Anova може зробити. .. але це було б краще для проведення їх темп, як тільки жир вже нагрівається. І є питання, що якщо щось вимагає приготування під тиском, то, як правило, це є причиною. Якщо нічого іншого, вам доведеться значно регулювати час приготування.
Joe

Було б корисно, якщо ОП може оновлюватись, щоб поділитися рецептом для з'ясування того, що насправді призначено.
NadjaCS

Відповіді:


4

Якщо це рецепт, який буде поданий негайно, ви зможете використовувати альтернативний метод приготування. Якщо причиною є зберігання в коморі, НІ, не використовуйте жодного методу, крім приготування під тиском. Від Приготування тиску Wiki

The standard cooking pressure of 15 psi was determined by the United States Department of Agriculture in 1917. At this pressure, water boils at 121 °C (250 °F).

Для безпечної обробки певних елементів для зберігання потрібна ця більш висока температура.

Від Свіжі Preserving.com

При збереженні овочів, м'яса, птиці та морепродуктів, безпека є ключовою. Щоб зберегти те, що ваш консервний безпечно є, і свіжі дегустації, ви будете використовувати метод тиску Консервування, який нагріває вміст до 240º F, усуваючи ризик бактерій, що передаються їжею. Ви також повинні знати, що навіть якщо ви змішуєте висококислі продукти з низьким вмістом кислот, ви повинні використовувати метод консервування


Це хороший момент. Я припускав, що це рецепт негайного обслуговування, але не збереження, але це, мабуть, не дуже добре припустити . :-)
NadjaCS

moscafj, Температура, при якій патогенні мікроорганізми в формі спору знищуються, значно перевищує температуру кипіння води. Якщо банку і її вміст не буде повністю стерилізовано, він не буде стабільним.
Sean Hart

@ SeanHart та інші ... Я стою виправлений !! Саме поєднання овочів і олії є занепокоєнням до ризику ботулізму. Якщо, однак, це буде використовуватися в короткостроковій перспективі, Дуглас Болдуін пояснює, що після швидкого охолодження продукт буде безпечним: нижче 36,5 ° F (2,5 ° C) до 90 днів, нижче 38 ° F (3,3 ° C) менш ніж за 31 день, нижче 5 ° C менше ніж за 10 днів, або нижче 7,5 ° C менше ніж за 5 днів. douglasbaldwin.com/sous-vide.html#Safety_Pathogens_of_Interest
moscafj

@Debbie М. Я не думаю, що це цілком вірно. Це фактор температури протягом часу. У комерційних виробничих лініях з точним контролем температури можна використовувати набагато більш низьку температуру протягом більш тривалого часу для досягнення такого ж результату, не руйнуючи харчові текстури тощо.
TFD

1
@TFD це де я був на чолі з моїм попереднім коментарем (який я відмовився). Кожен, хто читає це, повинен подивитися на посилання Болдуін, на яку я посилався вище. Хоча ми можемо піклуватися про більшість патогенних мікроорганізмів з більш тривалим часом при менших температурах на водяній бані, ботулізм завжди викликає занепокоєння при розгляді тривалого зберігання. Болдуін описує, як управляти ризиками.
moscafj

1

Припускаючи, як відзначає Деббі, що це не рецепт для збережених продуктів, так, ви повинні бути в змозі, але я не впевнений, що це найкращий / єдиний доступний для вас варіант. Вибір методу заміни повинен ґрунтуватися на тому, що ваш найкращий висновок говорить про те, чому автор рецепта вибрав оригінальний метод. (BTW, включаючи ваш рецепт у таких питаннях, що допоможе вам швидше отримати кращі відповіді.)

Більшість речей, які ви готуєте в скороварці, також можна приготувати на плиті або в духовці, а також із змінами в часі і температурі, або, так, налаштовані, щоб бути приготовленими. (Повне розкриття - я ще не спробував sous-vide. Я багато готую з скороварками і часто налаштовую і пристосовую свої рецепти, щоб я міг скористатися скороваркою). мати досить великий горщик, наприклад, для домашнього консервування) може бути ближче, ніж sous-vide, до методу сковородилки під тиском, але sous-vide, мабуть, теж працюватиме. Якщо ви хочете зробити sous-vide для цього, просто використовуйте надійний час / тимчасове керівництво для конкретних овочів.

Приготування їжі в скороварці збільшує тепло над кип'ятінням, тому якщо рецепт очікує, що жир качки або овочі будуть робити щось специфічне при більш високому нагріванні, це не відбудеться в нижчих температурах методу sous-vide. Якщо вам потрібне більш високе тепло, щоб отримати жир, щоб проникнути в овочі, наприклад, вам може бути краще випаровувати духовку при тій же температурі.

Я сумніваюся, що це так. Я підозрюю, що вони використовують скороварку для зменшення часу приготування, хоча це залежить від того, які овочі і як довго в плиті. Але використовуйте ваше судження тут - якщо рецепт з надійного джерела вимагає від вас пройти клопоту встановити речі в консервній бані в скороварці протягом дуже короткого часу, то швидкість приготування НЕ є причиною, і, можливо, су -Vide не є правильним вибором для заміни.

Приготування їжі в консервній бані запобігає підсмажуванню і карамелізації; sous-vide дасть такі ж результати в цьому відношенні, як і приготування в консервній бані на киплячій водяній бані.

ПРИМІТКА: Не прочитавши рецепт, я припускаю, що ймовірно, що рецепт лише частково готує овочі в скороварці і завершує приготування їжі іншим способом з іншими інгредієнтами. У такому випадку вам доведеться відрегулювати час приготування відповідно до будь-якого методу, який ви використовуєте.


Привіт @ NadjaCS я оновив питання з оригінальним рецептом. Я вважаю, що овочі призначені для приготування конфітації в качиному жирі і зберігатися лише на кілька днів. якщо thats випадок, як довго та у якому temp я мушу приготувати овочі використовуючи immersion heater - з або без mason jar?
bouncingHippo

Якщо ви зберігаєте його в холодильнику і протягом лише кількох днів, то проблеми з безпечністю харчових продуктів повинні зникнути. Я вважаю, що скороварка зазвичай скорочує час приготування для більш тривалого приготування їжі, тому в баночці Мейсона на киплячій водяній бані, можливо, 40 хвилин. Якщо sous-відео просто перевірити час для конкретного овоча. Я думаю, що жир не зміниться.
NadjaCS

0

Чи розглядали Ви замість мікрохвилі?

ChefSteps (які дуже люблять sous-vide), здається, віддають перевагу цьому.

Швидке та легке овочеве конфіт


привіт я оновив оригінальний рецепт, його для модернізованого тушковане м'ясо індички
bouncingHippo

@bouncingHippo тепер я дійсно збентежений. Ви готуєте овочі. бути частиною тушкованого м'яса, який буде споживатися в короткий термін? Або ... Ви консервуєте овочі. у качиному жирі для тривалого зберігання?
moscafj

привіт вибачте заплутані, овочі повинні бути приготовані конфіт в качиному жирі. вона повинна бути їстівною протягом наступних 2-3 днів
bouncingHippo

@soegaard ім величезний шанувальник ChefSteps BTW! Крім того, у мене є фобія, використовуючи мікрохвильову з тих пір, як я використав його в мікрохвильовій рушник з ефірними маслами і воно запалюється - в мікрохвильовій печі!
bouncingHippo
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.