Вид російських п’єрогів


3

Коли я був молодшим, у нас був щорічно "Смак Такоми" в Такомі, штат Вашингтон. Була будка, на якій були ці російські, я думаю, п’єроги. Однак я пам’ятаю, що я мав бути круглим, як бейсбол із принаймні меленою яловичиною всередині. Я був досить молодий і не пригадую, що ще включало.

Хтось знає, чи це специфічний вид страви чи просто варіація п’єрогі?

Дякую.

Відповіді:


8

Це звучить як яловичий пірог , російський (та інші прилеглі райони) пиріг з м'ясом (або іншими начинками), загорнутим у випічку або тісто та запечений.

Існують також більш дрібні фаршировані тістечка / хлібці російською мовою «пірожки» (буквально: маленькі пироги), які можуть бути запечені чи смажені.

Польські п’єроги - це маленькі наповнені пельмені. Подібні за поняттям і вимовою російські піроги, а іноді схожі за наповненням, але з іншим тістом і, як правило, на пару (або на пару потім смажені) - їх також називають варениками (українськими) або пельменами (російськими).

Я б сказав, що російські піроги та польські п’єроги - це виразно окрема їжа. Російські пельмені та польські п’єроги - це різні регіональні варіації однієї страви.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.