Чи може над тестовим тістом шкідливо дихати?


3

Я працюю нічною зміною в пекарні, і люди перед мною завжди залишають невикористане тісто в змішувачі. Хто знає скільки годин, але протягом того ж дня. Це тісто з сухих дріжджів. Однієї ночі я пішов його вискоблювати і отримав сильний зіпсований дріжджовий запах, що виходив з нього, ледь не збивши мене на підлогу. Інші пекарі сказали, що це добре, і що тісто все ще придатне для випікання хліба, але я не впевнений. Чи залишає тісто в міксері на години небезпечним для здоров’я? Чи вказує запах на небезпеку для здоров'я?


1
Перевірка підручника - хороший хід. Пам'ятайте лише, що багато рецептів хліба підтверджуються протягом дуже тривалого часу (як у дні), як правило, в холодильнику. Так само додавання нової борошна та води до залишкового тіста «годує» наявні дріжджі та знову добре випечує хліб. Ось так виготовляли хліб століттями тому. Протягом більш тривалого часу ви отримуєте закваску, оскільки там ростуть і лактобактерії ("хороші бактерії"). Хоча двічі перевірити місцеві правила безпеки та безпеки. Крім того, @Catija має хорошу точку у своїй відповіді.
Stephie

1
Я просто хотів би кинути це, оскільки тісто має дріжджі, йому було б дуже важко отримати що-небудь шкідливе, що росте в ньому протягом дня (або навіть пари). Дріжджі витіснять будь-які інші організми, а самі дріжджі можуть утворювати смердючі пари, але вони не шкідливі.
SourDoh

Відповіді:


8

.... Неможливо точно знати (оскільки ми не можемо перевірити це), але це, мабуть, CO 2 (вуглекислий газ) ... Дріжджі створюють CO 2, коли він перетворює цукри ... ось так можна розлити карбонат пива.

Розщеплення цукрів або бродіння виробляє спирт та вуглекислий газ як побічні продукти. Ферментація перетворює фруктові соки у вино і допомагає перетворити сусло (розведене зернове пюре) у пиво чи віскі. Двоокис вуглецю, що утворюється при бродінні, утворює бульбашки в пиві та деяких видах вина, а хліб піднімається. Коли хліб випікається, спирт, що утворюється при бродінні, випаровується.

Ми варимо пиво і у нас була морозильна камера, яку ми використовуємо для холодильного холоду, і заливаємо газом, коли ми варимо, і бродіння переливається. Коли нам потрібно потрапити в морозильну камеру, щоб очистити її, ми повинні бути дуже обережними, оскільки вуглекислий газ важчий за повітря, тому він залишається у морозилці на деякий час ... те ж саме було б і з вашими великими, накриті чаші міксера. Це може зробити вас головою, бо ваш мозок страждає від дефіциту кисню.

Ось довідник щодо вдихання CO 2 :

  • Вдихання: Низькі концентрації не шкідливі. Більш високі концентрації можуть впливати на функції дихання і викликати збудження з подальшим депресією центральної нервової системи. Висока концентрація може витісняти кисень у повітрі. Якщо для дихання доступно менше кисню, можуть виникнути такі симптоми, як швидке дихання, прискорене серцебиття, незграбність, емоційні розлади та втома. Оскільки менше кисню стає доступним, можуть виникати нудота та блювота, колапс, судоми, кома та смерть. Симптоми проявляються швидше при фізичних зусиллях. Нестача кисню може завдати постійної шкоди органам, включаючи мозок та серце.

І, оскільки це побічний продукт активації дріжджів, він може дуже сильно пахнути дріжджами і мати справді неприємний запах, незважаючи на те, що газ не має запаху.


Я знаю запах, про який вона говорить, і це майже напевно це в поєднанні з трохи спирту та, можливо, трохи будь-яких кислот, які виробляли дріжджі. Все нешкідливе, але коли тісто доводить так довго, воно може отримати шкіру з великою кількістю газу, захопленого під ним, і ви можете отримати досить легке.
SourDoh

2
Одна невелика проблема: CO2 не має запаху. Я впевнений, що це все ще побічні продукти ферментації, що ОП пахло, але це не сам CO2.
Каскабель

@Jefromi моє останнє речення згадує це.
Catija

Як би то не було, але загальна відповідь насправді означає, що ви пахнете СО2, і ви лише в кінці згадуєте, що насправді це все, крім СО2. І я думаю, що доречно знати, що всі смердючі речі теж не шкідливі, не лише СО2.
Каскабель

Я б найбільше переймався витісненням кисню - спроба нахилитися до великої чаші змішувача може означати, що ти не отримуєш кисню. Якщо вам доведеться докласти зусиль для очищення чаші, затримати дихання, роблячи це, буде важко.
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.