гак-діапазон для більшої потужності: працює?


9

У документальному фільмі "Мені подобається вбивати мух" Кенні Шопсін описує, як він просвердлив більші отвори в своєму газовому діапазоні, щоб збільшити вихід потужності. Чи ігноруючи можливі проблеми безпеки, чи буде це працювати на стандартному діапазоні газового газу? Здавалося б, вихід газу якось обмежений ручками. Також збільшення виходу газу може потенційно змінити співвідношення газ / повітря, що, я думаю, може змінити температуру полум'я. Хтось пробував це?

Відповіді:


6

Це здається безглуздим спробувати з домашньою плитою. Ви праві, швидкість виходу газу безпосередньо регулюється ручками. У звичайній домашній плиті свердління отворів не збільшить вихід газу. Це буде впливати на газ співвідношення повітря до, але навряд чи це призведе до збільшення температури, і більш імовірне зниження.


2
Дивись нижче; це не обов'язково не чуттєво, якщо вихід остаточно обмежений отворами пальника, коли ручка повністю включена.
Майкл Наткін

4
@Michael: отвори на пальниках на типовій домашній плиті нічого не обмежують. Газ просто потрапляє в пальник. Якщо вони обмежують вихід газу, це призведе до накопичення тиску, що призведе до випливу газу з нижньої частини пальникової установки.
hobodave

Плита магазину не є типовою домашньою плитою - іди, прочитай уривок, на який я посилаюсь у своїй відповіді нижче. І якщо припустити, що Шопсін не ідіот, і його зміна насправді мала той ефект, який він стверджує, чи це не повинно бути поясненням?
Майкл Наткін

1
@Michael: Так? Я знаю, шопсин - це не типова домашня піч, як і запитувач, який вказує, що читав книгу. Питання в тому, "чи не працювало б це на стандартному газовому діапазоні". Це я відповідаю. Я не просто цитую в ОП те, що він уже прочитав. : P
hobodave

ОП вказує, що він бачив пов’язаний фільм, а не читав книгу. Але ви маєте рацію, я неправильно прочитав вашу первинну відповідь - на домашній плиті це може бути нерозумно, якщо ви впевнені, що отвори не можуть бути обмежуючим фактором, оскільки в іншому випадку це може випливати з пальникової установки.
Майкл Наткін

4

Шопсін розповідає про це у своїй книзі «Їж мене, їжа та філософія Кенні Шопсіна». Ви можете побачити це у цьому уривку на Amazon . На його користувальницькій плиті, описаній у цьому уривку, безумовно, можливо, коли ручка повністю включена, об'єм газу, що вийшов, все ще був обмежений розміром отворів полум'я, так що свердління його дозволяло отримати більше газу текти і, таким чином, більш високе полум'я. І це, мабуть, надзвичайно небезпечно, що потрібно зробити на домашній плиті.


5
Для витримки дуже рівномірного тепла вам, мабуть, потрібна певна кількість тиску з боку отворів, тому це, мабуть, справедливо для більшості пристроїв. І будь-яка модифікація може (або не може) врізатися в якийсь розроблений фактор безпеки. Подумайте трохи, перш ніж приступати до такого проекту ...
dmckee --- кошеня колишнього модератора

Не можу погодитися більше. Я думаю, що це було б дуже поганою ідеєю.
Майкл Наткін

4

Це, швидше за все, буде небезпечно, але більшість печей мають невелику латунну насадку, яка обмежує потік газу в точці, перш ніж вона змішується з повітрям, під алюмінієвим диском, який має багато отворів, де виходить суміш газ / повітря. .

Якщо ви не загрожуєте ризику, і ви досить обережні, щоб зробити незначну зміну при збільшенні розміру отвору (імовірно, просвердлювавши його свердлом дуже трохи більше, ніж отвір) - ну тоді відповідь така ви могли б, можливо, збільшити розмір полум'я / BTU на домашньому діапазоні газу.

Це та річ, яку я б спробував сам, але не рекомендував іншим.

Перш ніж я спробую це, я думаю, що хочу замовити "заміну" маленької латунної насадки, щоб я знав, що у мене є запас, перш ніж потенційно зіпсувати пальник на моїй прекрасній новій плиті.

Я читав про людей, які роблять це і досягають успіху, але один хлопець сказав: "Якщо я спробую запустити плиту із згорілим конфоркою дотепер, то полум'я висотою близько двох футів". Більшість витяжних шапок людей не будуть в безпеці з 2-футовим полум'ям, що стріляють зі своєї печі!

Я дуже сподіваюся, що ніхто не спалює їхній будинок, намагаючись щось подібне. Існують закони, що обмежують вихід пальників на "домашні" печі, і існують коди безпеки, що регулюють встановлення "професійних" печей більшої ємності, які покупці будинків іноді купують для домашнього використання. По-перше, комерційні печі більш високого випуску повинні бути встановлені далі від задньої стінки, вимагають певних типів вентиляційних витяжок тощо. Законом може бути навіть встановлено, що десь такі печі обладнання автоматичного / аварійного вогнегасника також буде встановлено встановлені.


У моєму газовому діапазоні Samsung поставлений другий набір газованого потоку, що обмежує крихітні форсунки, які вкручуються, щоб регулювати діапазон пропану (йдеться про налаштування природного газу). Я не впевнений, у якому наборі є більші отвори? Але, принаймні, я знаю, що у мене є другий комплект, і тепер ми знаємо, що в деяких плитах є два комплекти насадок. Можливо, мені доведеться шукати формулу, щоб розрахувати, на скільки змінити діаметр отвору, щоб збільшити витрату на 10%? Однак, «пальник електричної енергії» на моїй плиті здається занадто широким, щоб бути хорошим для використання на невеликих каструлях. Я хотів би знайти "пальник живлення", який не є широким.
Крістофер

Пропан менший. Він подається під більш високим тиском, тому для отримання такої ж кількості тепла потрібно менше газу. Лише 10% просто знайдіть свердло такого ж розміру і кілька разів запускайте його в / з отвору, повільно повертаючи його в свердло. Це трохи збільшить отвір.
Адам Шимке

4

НЕ ПІДТРИМАЙТЕ ЦЕ ДОМА, якщо ви не готові загасити велику пожежу. Я спробував це вдома, і це працює. Я люблю готувати в воку, але традиційні печі не роблять це просто. Традиційні західні печі виготовляють для приготування їжі з традиційними сковородами з плоским дном, а не з круглим дном. Тож, щоб зробити приготування воку більш приємним, я змінив свою брудну кухню на відкритому повітрі.

Піч, що у мене на вулиці, підключена до того самого джерела газу, що і в моїй внутрішній кухні. Що робить цю плиту дещо відмінною від внутрішньої, це те, що можна зняти чавунні кришки до пальників. Таким чином, дозволяючи газу виходити як одне велике полум'я, а не розноситись на сковороду з плоским дном Проблема полягає в тому, що вогонь насправді не керується і дуже легко вибухає, якщо надто високий, занадто низький або просто раптовий порив вітру видуває полум'я.

Професіонал полягає в тому, що можна готувати в воку з круглим дном, на західній газовій плиті з лише модифікованим кільцем з воку і тоною вогню. Це дійсно випромінює багато тепла, але оскільки він знаходиться на вулиці, я не переживаю надто багато диму чи занадто закритого, що робить пари нафти небезпечними. Я також маю свій надійний вогнегасник, кришку вока та воду на готовність гасити будь-яку небажану пожежу. Я не заохочую цю конкретну модифікацію на вашій плиті вдома.


Справа в тому, що ви відповідаєте за те, щоб зробити такий злом безпечним, і це повинно нагадувати про те, що створення більше тепла, ніж розроблена плита, також несе відповідальність за забезпечення інших частин печі (трубопроводів, клапанів. ..) не перегріваються до небезпечних рівнів.
rackandboneman

3

Спробував це, працює. Потрібно розібрати пальник. У моєму випадку є металеві диски з фарфоровим покриттям, які сидять на алюмінієвому шматку (який містить іскровий запальник і має прорізи для розподілу газу). Металевий диск знімається, і два гвинти можна зняти, звільнивши алюмінієвий шматок. Це виявляє невелику насадку, заглиблену в плиту. У центрі видно латунну гайку з невеликим отвором у центрі. Використовуючи свердло майже такого ж розміру, як отвір (воно справді зовсім невелике, тому невеликі зміни значні), просвердлите отвір. Зберіть знову конфорку та запаліть. Обережно.

Напевно, є певні обмеження щодо того, скільки газу можна ефективно змішати з повітрям, і те, як сконструйовані мої пальники, при великому потоці полум'я вистрілює горизонтально. Це призводить до того, що полум'я занадто багато поширюється, щоб використовувати його на будь-які, окрім справді великі каструлі.

Я думаю, що наступним кроком є ​​виготовлення кращої металевої пластини для кращого спрямування полум'я, особливо навколо центру більших горщиків / каструль. З іншого боку, використання воку працює досить добре, хоча я думаю, що полум'я поширюється більше, ніж ідеально. Я можу коричневі стейки досить добре, хоча.


0

Пічки бувають різні, у нашого фригайдера є знімні струмені нижче плит пальника ((пропан або натуральний)). Ви можете їх трохи збільшити, проте ви можете втратити здатність закипати, якщо пробурити їх до великих розмірів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.