Чи потрібно приправляти стару чавун з литого алюмінію?


5

Я отримав чавун з литого алюмінію як рукодільниця від бабусі своєї матері. Наскільки я знаю, його ніколи не приправляли, коли я мав у матері. Трохи їжі прилипне до випадку, і я мию її так само, як я б дешевшу сковороду з тефлоновим покриттям.

Чи можу я / повинен приправити каструлю або мені краще просто залишити її такою, якою вона є? Що ще я повинен знати про турботу про цього хлопця? Я хотів би, щоб це тривало якомога довше.


1
Якщо це справді алюміній, я думаю, вам краще повісити його як декоративний артефакт.
Escoce

Щоб додати до мого коментаря, ви впевнені, що це не чавун? Це велика різниця.
Escoce

3
@Escoce чому? Каструлі з литого алюмінію досить популярні та повністю функціональні. Так, чавун має свої переваги. У нього є і недоліки. Відхилення всіх інших типів сковороди як "декоративного артефакту" звучить снобізмом.
румчо

Я більше думав про вплив на здоров'я. Я знаю, що присяжні все ще не знають про зв'язок між алюмінієм та деменцією, але поки що докази вказують саме на це. Не снобізм, просто занадто великий ризик для мене, був він обґрунтованим чи ні.
Escoce

Відповідне питання Skeptics.SE: skeptics.stackexchange.com/questions/5798/…
Agos

Відповіді:


3

Так, литий алюміній слід витримати. Ось кілька інструкцій від cookingforengineers.com :


Як я його сезон?

  • Помийте посуд гарячою мильною водою.
  • Висушіть його, а потім ретельно покрийте рослинним маслом. Найпростіший спосіб - налити масло на паперовий рушник і добре обробити його по всіх поверхнях.
  • Помістіть добре покритий посуд у духовку на 250 градусів і залиште там на 2 години.
  • Ніколи не використовуйте чистячі прокладки або миючий засіб на литому посуді. Просто витріть його вологою ганчіркою.
  • Якщо їжа почне прилипати до посуду, просто знову приправте її.

Як я доглядаю за цим?

  • Повторне миття в посудомийній машині позбавить від будь-якої приправи, може призвести до знебарвлення і не рекомендується. Видаліть фарбування кип'ятінням чогось кислого, наприклад, шкірки помідорів або яблук, а потім повторно приправляйте.
  • Не залишайте його замочувати в мильній воді
  • Не використовуйте накладки зі сталевої вати для її очищення
  • Можна використовувати неабразивні чистячі засоби або пасту, приготовлену з харчовою содою і водою. Використовуйте будь-яке з них з ніжним, синтетичним шуруповертом, і ваш аркуш або литий алюміній будуть блищати!

Ось ще одна порада, яку я навчився важким шляхом. Не використовуйте алюмінієвий посуд на склокерамічних плитах! Алюміній може назавжди знебарвити скло або, можливо, навіть злити його. Я ніколи раніше не бачив запобіжника алюмінієвої каструлі на плиті, але я постійно маркував свою плиту, коли я вперше ставлю алюмінієву каструлю.


У мене не було проблем з каструлями Calphalon на керамічній плиті; можливо, проблема, яку ви цитуєте, трапляється лише з неанодованим алюмінієм.
Даніель Гріском

@DanielGriscom: Я підозрюю, що приправа прилипає, не обов'язково до алюмінію. (з попереднього досвіду без повністю вилікуваної приправи). Не впевнений у знебарвленні, хоча.
Джо

Це була абсолютно нова, не анодована, непросочена сковорода, виготовлена ​​з листового алюмінію, яка поранила мою плиту. Можливо, "боляче" - це неправильне слово, оскільки шкода була лише косметичною. Посібник з плитою застерігає від використання алюмінію, але я не пам’ятав цього, коли купував сковороду.
mrog
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.