Чи варто приправляти паелеру?


3

Я купив сковороду з паеллою з вуглецевої сталі. Я шукав, чи люди сезонують це ( посилання ), але у Вікіпедії я прочитав:

Як і в інших чавунних посудинах, приправлену сковороду або голландську духовку не слід регулярно готувати страви, що містять помідори, оцет або інші кислотні інгредієнти, оскільки ці продукти згодом знімуть захисний шар, створений в процесі приправи.

Я думаю, що паєлья - це дуже кисла їжа, тож чи гарна ідея приправити сковороду?


Вуглецева сталь не є чавунною ....
Доктор belisarius

1
FYI a paellera - жінка, яка готує паелью. Каструля - це просто паелья.
Пітер Тейлор

1
@PeterTaylor англійською мовою - це каструля згідно з Вікіслов'я
Мехді Неллен

@belisariushassettled Цитована частина з Вікіпедії заявляє, що кислотні продукти впливають на захисний шар, створений в процесі приправ. Він вважає, що це не залежить від матеріалу (чавун або вуглецева сталь), який знаходиться під ним.
Мехді Неллен

Відповіді:


4

Це не питання "слід". Просто не дуже можливо, щоб каструля з паельєю була приправлена ​​так, як можна уявити приправи на вуглецевій сталі або чавунній сковороді.

Дві властивості приготування вбиває приправу:

  1. Довгий тасьма.
  2. Кисла рідина.

Паелья триває тушкування в кислої рідини. :( Додатково логістичні незручності витягати велику каструлю з паельєю для приготування інших жирних речей означають, що вона не створює приправу, яку можна принести в жертву під час приготування паелли.

У всіх відео виробників паелли (тобто каструлі) на youtube не відображається процес приправ, вони просто очищають сковороду, висушують сковороду та наносять трохи масла після використання.

EDIT: Я думаю, ви можете приправити каструлю після кожного сеансу приготування їжі. Це звучить для мене досить незручно.


Я здогадуюсь, що це також не буде мати особливого призначення, окрім того, як каструля приправляється між напрямами використання, але не залишається приправленою під час фактичного використання, як тільки починається тушкування.
PoloHoleSet

4

Ви, звичайно, повинні приправляти його, інакше приготування в ньому зробить іржу. Крім того, ваше споживання заліза швидко зросте, якщо його не витримати, що може стати проблемою, якщо ви їсте з нього занадто часто.

Те, що розповідає Вікіпедія, - взагалі не використовувати реактивні металеві посудини (чавун чи вуглецева сталь) для кислого посуду. Не вживати їх непрозоре.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.