Я хотів би зробити домашній кетчуп, як я готую помідор?


8

У мене є решта рецепту, цукор, оцет та кілька інших спецій, з якими я збирався експериментувати, але хотів знати, що вам потрібно зробити з помідором, щоб він виглядав як кетчуп, не томатний соус?

Відповіді:


10

Ви захочете зняти шкури. Зробіть невеликий надріз на дні помідора, а потім опустіть у каструлю з окропом на 30-60 секунд. Коли маленький зріз розшириться до великого розколу, вийміть з горщика і опустіть у крижану воду. Скіни одразу будуть ковзати.

Ви також захочете видалити насіння. Це можна зробити, вирізавши помідор і викопавши їх пальцем. Готуйте і обробляйте як завжди. Ви можете «приготувати дьоготь» з помідорів, поки вони повністю не розпадуться в небуття, залишаючи такий кетчуп, як речовина.

+ АБО + Ви можете готувати суміш з цілими неочищеними / посіяними помідорами, ТОГО через млиновий комбінат або прожати через дрібне сито сітки. Харчовий млин і сито також повинні ловити будь-які насіння і шкурки.

Відредаговано для уточнення.


2
Для приготування кетчупу цілком добре відварювати помідори так довго, оскільки ви все одно будете їх готувати. Але загалом, якщо ви хочете очистити помідор, лише 5 секундний занурення у киплячу воду дозволить вам зняти шкіру, починаючи з Х, дуже легко.
Майкл Наткін

2
Ще в той день, консервуючи речі з моєю мамою, ми просто грубо нарізаємо помідори і варимо до тих пір, поки воно не почне зменшуватися, а потім пробігаємо через комбікорм для видалення насіння / шкірки. Прибирати млин нам довелося досить часто, тому, можливо, не дуже економити час.
Адам Шімке

7

Обсмажуємо цілі помідори, заправляємо їх і нарізаємо навпіл, можливо, з неочищеним часником / грубо нарізаною червоною цибулею / зеленню (перше, що я б сказав, є важливим), а потім передаєш результати (після збору екстрасів) через сеївну або конічну ситечку , протираючи м’якоть спинкою дерев’яної ложки або шпателем - створюючи макаронні вироби - може дати набагато глибший смак, ніж повністю готуватися перед приготуванням.

Плюс це набагато менш прискіпливо. :)


3

Якщо ви використовуєте томатну пасту, робота буде швидше, але я не думаю, що це гарна ідея, щоб спробувати зробити її гладкою, текстура залишиться, але ви, можливо, зможете її збити в блендері.


2

Спробуйте зменшити водянисту частину помідора. З пам’яті ось ось рецепт Хестона Блюменталя для цього,

Інгредієнти: 3 кг стиглі, на лозах помідори.

  • Половину помідорів;
  • Помістіть нутрощі (насіння, сік і желеподібну частину посередині) в ситечко, встановлене на сотейнику;
  • Просуньте через ситечко стільки рідини, скільки зможете за допомогою ковша;
  • Поставте на середній до високого вогню і зменшіть, поки не отримаєте консистенцію кетчупу;
  • Тримайте рідину в русі дерев’яним шпателем, щоб вона не загорілася на дні каструлі;
  • Смакуйте, перш ніж додавати будь-який додатковий цукор, він може бути досить солодким без.

Зазвичай я попередньо очищую помідори і зберігаю м'ясо помідорів для супів і соусів.


1
Рецепти Хестона - це місія для досягнення і, як правило, втілена безумством.
Орблінг

1
@Разправдана правда, це все-таки один з його найпростіших рецептів. Це стало ще простіше, я виявив, що якщо ви використовуєте комбінат для їжі замість, або в поєднанні з ситцею для другого кроку.
Кріс Штайнбах

0

Краще вибрати повністю зірвані помідори, які легко приготуються. Ми можемо пропустити через кухонну рукоятку, що обертається, яка видалить насіння. Наявність насіння змінює смак, тому їх доводиться видаляти. Додавання тамаринд, часнику, сугеру (або сакрину, або штучних солодких), імбиру тощо - це особистий вибір.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.