Лужні приготування їжі


8

У мене є (молекулярний) рецепт приготування з інструкціями про введення агента для створення лужного (базового) середовища під час готування (вплив на реакцію Майяра).

Які «звичайні» / поширені інгредієнти я можу використовувати для створення такого середовища в моїй сковороді?

Відповіді:


4

Це абсолютно правильно, лужна середовище прискорить реакції Майяра, а випічка соди - це простий вибір для її створення. Єдине, на що потрібно стежити, залежно від того, що ви готуєте, це те, що він також може створити м'яку текстуру. Ви захочете використовувати дуже невелику кількість, менше 1% від ваги напевно.


2

Сода для випічки - це найпростіший і найбезпечніший спосіб отримати основу для приготування їжі. Я ніколи не чув про використання його для підсмажування, хоча.


1
Зниження PH допомагає підсмажування. Багато рецептів кренделі будуть мати мийку для випічки соди для цієї мети (а також текстуру).
Sobachatina

2
@Sobachatina: Нижчий pH = більш кислий. Основа (вища лужність) буде мати більш високий рН.
Aaronut

На жаль! Дякуємо, що зателефонували мені про це.
Sobachatina

1
@Sobachatina Тепер, коли я думаю про це, я думаю, що я бачив рецепти кренделі і бублика, які використовували або соду, або розчин лугу. . . але я, звичайно, не рекомендую нікому користуватися лугом у домашній кухні.
Bob

Ось курячий рецепт, який використовує розпушувач, щоб отримати приємну чітку коричневу шкіру. thepauperedchef.com/2008/02/crisp-skinned-r.html
Martha F.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.