Що це за солодощі 16 століття?


8

Я продовжую їх бачити на старих європейських картинах 16-17 століття. Я думаю, вони все ще повинні існувати нинішні дні.

Білі солодощі неправильної форми з лівого боку.

введіть тут опис зображення


2
Вибір обмежений, вони, очевидно, не вафлі, марципан або цукати. Я думаю, що це можуть бути корисні речовини - цукрові спеції або трави, такі як аніс - використовуються для підсолодження дихання.
user23614

Бітова форма P має щось нагадує про спекули чи, можливо, печиво з бастоном, але це справді може бути будь-що. Якщо це так, швидше за все, з Голландії чи Бельгії ... а голландці люблять солоне солодке. (але це не кухонна сіль ... це хлорид амонію)
Джо

Можливо, це допоможе, якщо ви надасте контекст про картини. Наприклад, цей - Клара Пітерс, тож, безумовно, голландська.
Каскабель

Також картина з 1607 року, а не 16 століття, якщо це має значення - схоже, це було, ймовірно, до початку періоду, коли там були доступні цукор та спеції, тому модні десерти на кшталт цього були відносно новими і такими великими угода.
Каскабель

2
1. Вони виглядають мені сріблястими, а не білими. 2. Я хочу ті окуляри. 3. Чи з’являється щось подібне в іншій картині? Більше точок зору може допомогти в ідентифікації.
Marti

Відповіді:


7

Я думаю, що коментар user23614 правильний. Вони нерівні вживані продукти , насіння з цукровим покриттям або спеції.

Ці дві картини німецького художника Георга Флегеля мають подібні предмети та описуються двома різними джерелами (" Цукрова слива" та "Комфіти" , " Цукрові сливи" ) як нерівні композиції:

Картина натюрморту Георга Флегеля

Картина натюрморту цукерками Георга Флегеля

Вони, мабуть, не дуже поширені в наші дні, виживають у формі конфетті Pistoia, також відомої як birignoccoluto . Вони, мабуть, в основному видаються як частування на весіллях. Випадково картина Клари Пітерс, про яку ви запитуєте, може, згідно з однією інтерпретацією , зображати розірвані композиції як частування на весіллі.


Так, вони дійсно схожі на бірігноколуто або вигоди! Ще одна таємниця розгадана lol
Марина Данст
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.