Який крем слід використовувати для вершкового соусу?


2

Я робив вершковий соус минулої ночі, щоб покласти тортелліні. Моїм вибором вершків у магазині були важкі збиті вершки і півтора. Я використовував і те, і виявилося водянистим. Якими я повинен був користуватися?


1
Я згоден з тим, що говорить @Escoce у своїй відповіді. Однак можуть бути й інші причини залежно від інших інгредієнтів, часу приготування тощо. Якщо ви зможете змінити свою відповідь, щоб дати нам більше деталей, ми можемо дати вам більше допомоги. Для чого це варто, я використовую крем, якщо я маю його під рукою, але частіше використовую половину просто тому, що ми завжди маємо його під рукою.
Сінді

3
У більшості вершкових соусів є якийсь загусник - це крупа, яйця (карбонара), сир (альфредо) і т. Д. У деяких випадках ви закінчуєте готувати макарони в соусі, тому ви отримаєте крохмаль з макаронні вироби як загусник. Ви, як правило, хочете його згущувати, доки не облягає спинку ложки. (ще краще, якщо ви зможете провести лінію пальцем по ложці, оскільки лінія залишається)
Joe

1
Які ще були інгредієнти у вашому рецепті?
Еріка

Навіщо використовувати половину та половину? Це половина молока ... Що не вершкове.
Катія

Відповіді:


3

Я можу лише здогадуватися, виходячи з того, що з вами трапилося, але зазвичай, коли рецепт вимагає "вершків" і не відрізняє, це зазвичай означає важкі збиті вершки.


3

Тортелліні - типова паста з регіону Емілія в Італії, твердиня італійської молочної промисловості. Наприклад, це регіон, звідки походять сир Парміджано та компанія «Пармалат». Це також регіон пармської шинки. Не дивно, що цей рецепт поєднує все це разом.

Традиційний рецепт просить Панна Фреска, що рідина для Італії буде виглядати приблизно так це і буде в охолодженому області в супермаркеті. Він містить від 20-30% жиру і досить рідкий.

Традиційний рецепт просить варену шинку (необов’язково), вершкове масло, фреска Panna liquidida, Parmigiano, мускатний горіх, сіль і перець. Таким чином, борошна немає . Хитрість консистенції - у потрібній кількості Парміджано (багато!). Після приготування тортелліну добре процідіть і змішайте в соусі на повільному вогні на варильній поверхні до правильної консистенції. Крохмаль, що виходить з макаронних виробів, також допоможе загустити соус. Один із способів виміру - спочатку зварити макарони, додати до приготованих вершків і додати Парміджано на слабкому вогні, поки ви не отримаєте бажану консистенцію.

Консистенція - це, звичайно, питання смаку. Наприклад, у цьому рецепті знаменитий емілійський шеф-кухар Массімо Боттура використовує 300 г Парміджано (24 місяці) на 200 г вершків. Дуже інтенсивно!


0

Я використовую 35% збиті вершки або 35% важкі вершки для соусів (також молочна секція). Якщо ви хочете більш густої консистенції, я знайшов найкраще додавання порошку коріння або борошна. Вам потрібно лише дуже мало.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.