Чи можна зменшити бульйон для креветок / креветок


2

У мене є свіжоприготований бульйон з креветок. Цибуля, пастернак, томатна паста і кукурудза з білого перцю разом зі шкаралупою креветок.

https://www.msc.org/where-to-buy/product-finder/products/cfpsproduct-19BA7EBA-B7E7-40E4-8C33-8566D3AF25A0 схожий на креветки, які я використав.

Воно варилося близько 15 хвилин, потім я процідив його.

Згідно з моїм досвідом, більш сильне кипіння робить його гірким або занадто компактним (мені не вистачає кращого слова).

Чи можу я варити / зменшувати рідину приблизно до половини, не надаючи ніяких ароматизаторів?

Відповіді:


3

Видаліть все, що ви підозрюєте, що може вплинути на аромат негативно (або, простіше кажучи, напружити всю капусту), а потім зменшіть до концентрації аромат.

Що стосується рибного бульйону, ви не повинні тушити рибні кістки / голови більше півгодини, і я припускаю, що аналогічне правило застосовується і для креветок.


Це поширене хибне уявлення. Це справедливо лише для кісток та головок плоских риб. Довше занурюватися разом з іншими рибними кістками просто добре. Інший варіант - просто покласти всю річ через харчовий млин або блендер, а потім процідити (чи ні). Набагато більше смаку. А якщо ви залишите залишок у вершкове масло, у вас також буде чудове масло молюсків.
Марк Люксен


0

Якщо ви просто хочете, щоб бульйон з креветок служив як суп з локшиною і т. Д., Не потрібно його сильно зменшувати, просто тушкуйте його до тих пір, поки не отримаєте потрібну глибину смаку, а потім процідіть і подайте.

Якщо ви хочете використовувати його як основу для соусу або бісквіту, тоді може бути корисним зменшити його, щоб сконцентрувати аромат, однак вам доведеться процідити рідину, перш ніж зменшити її, і мати на увазі, що ви будете балансувати міцність або зменшений бульйон з іншими ароматами в соусі до базового запасу не обов'язково повинен бути чимось, що ви хотіли б випити за чашкою.

Також з бульйонами з креветок / креветки особливо важливо добре обсмажити шкаралупу, перш ніж розварити їх, оскільки саме ця карамелізація створює потрібний аромат. Це трохи відрізняється від м'ясних запасів, де вам потрібно дуже довго повільно розщеплювати білки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.