Зниження солодкості упакованої суміші печива


3

У мене є печиво Betty Crocker, і я вважаю його занадто солодким. Чи є спосіб адаптувати його і зробити його менш солодким?

Я не досвідчений пекар, тому не знаю, чи вдасться просто додати більше борошна.


1
Який аромат суміші? Можливо, ви зможете прийняти деякі мої пропозиції щодо додавання аромату вапна в торт, щоб протистояти солодкій w / терпкості. .
Джо

Це шоколадна стружка.
Chinelo

На жаль, класичне спарювання цитрусових з шоколадом є помаранчевим ... що досить солодко саме по собі. Можливо, ви зможете зробити начинку (для їх бутерброду) або покриття з гіркого солодкого шоколаду, щоб допомогти загартувати солодкість.
Джо

Відповіді:


4

Напевно, немає такого способу, принаймні не одного, який того вартий.

По-перше, проблема полягає в тому, що добре розробити рецепт - це навичка, якою володіє дуже мало людей. Досвідчені пекарі можуть прогресувати до цього, але недосвідчені можуть зробити 100 випробувань, але не зрозуміють, що пішло не так у жодному з них. Якщо ви не захочете це, вам легше знайти інший рецепт, який підходить вам (можливо, вам доведеться випекти 4-5 помилок, щоб знайти хороший), ніж переробляти існуючий (можливо, доведеться запікати через 25-30 невдач зробити хороший).

По-друге, ви починаєте не з рецепту, а з суміші. За допомогою стандартних інгредієнтів ви знаєте, що потрапило, і можете легко змінити співвідношення. Із сумішшю ви не маєте уявлення про те, як це працює і як зміна чогось налагодить баланс. Просте додавання ще одного інгредієнта (наприклад, борошна), безумовно, не скоротить його. Якщо ви додасте достатньо, щоб змінити солодкість, вам не сподобається зміна текстури, яка для борошна буде твердим печивом.

І це підводить нас до третьої проблеми. Цукор - це не підсолоджувач у печиві. Це об'ємний інгредієнт, який надає їм текстуру печива, а солодкість є побічним ефектом. Якщо ви поєднаєте ті самі інгредієнти, але з меншим вмістом цукру, ви отримаєте крихітні торти замість печива.


Пропонований спосіб дії: забудьте ці файли cookie. Вам не подобається смак, і ви не можете зберегти текстуру, змінюючи смак. Випікати печиво з нуля не набагато складніше, ніж випікати з суміші. Зайдіть на сайт хороших рецептів, знайдіть добре переглянутий рецепт для типу печива, який ви віддаєте перевагу, і випікайте!


Btw, харчові добавки, які безпосередньо знижують сприйняття солодкого, існують (лактизол тощо), але вони, схоже, ще не доступні для широкої громадськості ...
rackandboneman

Я видалив тут усе, що в підсумку було розміщено в окремій відповіді.
Каскабель

Я не знаю, .. rackandboneman мав кілька непоганих пропозицій, які я (досвідчений пекар) міг би спробувати, якби я вже володів сумішшю і справді не мав чого втратити. Я згоден, що ідея просто додавати борошно - це погана ідея!
Крістіна Лопес

1
@KristinaLopez моє відчуття кишечника полягає в тому, що пропозиції rackandboneman не будуть достатньо гарними, щоб врятувати солодке печиво (крім кислоти, яка допомагає, але я не знаю, чи вдасться зробити гарне печиво), але різні люди по-різному реагують на такі речі. Я стою біля своєї власної відповіді - якщо інший працює для ОП або інших людей, які бажають спробувати це, я радий за них. Саме тому "багато відповідей на запитання" є однією з позитивних особливостей StackExchange.
румчо

Так, @rumtscho, напевно, кінцевий продукт не був би чудовим, але я б кинув щось на зразок горіхів чи темного шоколаду, коли я дешевий і ненавиджу відходи. Лол!
Крістіна Лопес

4

Врівноваження солодкості з чимось, що додає текстурної або смакової глибини, може пом’якшити приємне відчуття солодкого відчуття.

Спробуйте додати мелені горіхи - не надто багато, інакше ви зіпсуєтесь з хімією рецепта.

Спробуйте кислі (або сприйняті кислі) ароматизатори, як цитрусові цедра або малеп. Амчур або Анардана теж можуть працювати, враховуючи, що вони є твердими кислими ароматизаторами, не перевірені. Ацетат натрію, аромат оцту, що використовується для картопляних чіпсів, мабуть, занадто ... оцтовий. Обережно з кислими рідинами, мабуть, в суміші є харчова сода, яку ви можете передчасно активувати таким чином;)

Спробуйте класичні спеції для випічки (кардамон, мускатний горіх / булава, духмяний перець, аніс; гвоздика та кориця могли б працювати, але також можуть зробити її ще більш солодкою).

Спробуйте гарячі спеції - імбир або навіть (маленький!) Перець чилі або чорний перець.

Наприклад, пряник може бути досить солодким і використовує як випічку (все вищезазначене;), так і гарячі спеції - імбир, а не рідко чорний / білий перець.

Спробуйте додати несолодкий шоколад.


0

"Думаючи вголос" тут. Цікаво, що може зробити столова або дві мигдалевого борошна? Я завжди дуже дрібно посипаю верхівку тіста для тістечка крупно меленою сіллю. Шепіт солі з шоколадом справді смачний. Я б не побоявся додати в тісто 1/8 ч. Ложки кайенського перцю, одночасно змішуючи.


0

У мене суміш з домівки Ghiardelli, я вважаю занадто солодким. Я вийняв 1 / 4с суміші і замінив її порошком 1 / 4с какао. Я також замінив покликану 1 / 3c води тим же амтом кави. Вийшло дуже добре для мене!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.