Смажена куряча шкіра стегна завжди закінчується мокрою? Чому?


8

Я роблю смажену курку в японському стилі, тому використовую куряче стегно зі шкірою, кістки. Моя проблема - куряча шкіра на смаженій курці завжди закінчується мокрою. Я шукав в Інтернеті деяку інформацію, а дехто каже, що це тому, що олія недостатньо гаряча. Або могло бути, що мого часу на приготування їжі недостатньо, роблячи шкіру зволоженою?

Моє куряче стегно:

  1. Нарізаний кубиками 2 дюйми.
  2. Не збиваючи, просто крохмаль солодким картопляним крохмалем (несолодким) після маринування від 30 хвилин до 1 години. Використовується маринад - солоне, 2 столові ложки сої та 1 чайна ложка солі.
  3. Знаходиться при кімнатній температурі (не надходить з холодильника) при смаженні. Моя звичайна методика передбачає смаження 4-6 штук одночасно на 330F протягом 1-2 хвилин, розміщення їх на холодильній стійці для відстоювання. Після чого я знову обсмажу вдруге на 356F протягом хвилини або близько того, поки не стане золотисто-коричневий, поставивши їх назад на холодильну стійку. Час приготування пропонується в одному з рецептів, які я знайшов в Інтернеті.

Я спробував експериментувати з 350F спочатку 1-2 хвилини, а другий обсмажувати на 360-370F за хвилину або близько того. Так чи інакше це покращило хрусткість, але все ж не зовсім так, як очікувалося, а зовнішній шар на смак нагадує спалений крохмаль, але насправді не згорів (зовнішній колір темно-золотисто-коричневий). Будь-який фахівець із смаження тут може пролити трохи світла? Я на своєму кмітливості.


Коментарі не для розширеного обговорення; ця розмова була переміщена до чату . Якщо є більше, вам потрібно скопіювати звідти - або якщо хтось інший хоче бути корисним та редагувати - це все є! І якщо буде подальше обговорення, там буде набагато простіше.
Каскабель

Погляньте на це від Saveur . Подібні, але різні. Я не пробував японської версії, але мені подобається корейська версія, і цей рецепт досить близький до того, що я зробив.
Jolenealaska

Відповіді:


4

Спробував зробити ще одну партію сьогодні, і ось що сталося:

Перший тест: я використав картопляний крохмаль (нарешті зміг утримати крохмаль), і використав, що замість солодкого картопляного крохмалю, справжній результат був ідеально хрустким і хрустким, схожим на картопляну стружку!

Другий тест: Використовували такий самий старий крохмаль (крохмаль солодкого картоплі) і шкіра вийшла мокрою, як раніше.

Третій тест: Змішаний картопляний крохмаль та крохмаль солодкого картоплі, він покращив хрусткість, але все-таки шкіра мокра, завдяки крохмалю солодкого картоплі.

Висновок: Крохмаль, а не маринад, змушує шкіру курки намочити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.