У чому різниця між мікрохвильовою піччю, мікрохвильовою піччю та духовкою?


3

Деякі сайти кажуть, що "мікрохвильова піч" є тільки для опалення або повторного нагрівання приготованої їжі. В той час як в "мікрохвильових печах" можна використовувати мікрохвильову піч і пекти. Це правда?

Якщо це так, то чому я можу готувати страви з основного блюда (курка, рис), супи і т.д. у своїй мікрохвильовій печі? У мене навіть є книга рецептів з 100 + рецептами з використанням мікрохвильової печі.

Отже, чи може хтось очистити цю туман? У чому різниця між мікрохвильовою піччю і духовкою і мікрохвильовою піччю?


1
На вашому профілі я бачу, що ви перебуваєте в Індії - зауважте, що терміни, які ви використовуєте у вашому запиті, ймовірно, використовуються дещо по-іншому у світі (або принаймні в США).
Cascabel

Відповіді:


9

По-перше, питання термінології.

Отже, чи може хтось очистити цю туман? У чому різниця між мікрохвильовою піччю і духовкою і мікрохвильовою піччю?

"Мікрохвильова піч" - це короткий термін "мікрохвильова піч". Обидва терміни означають одне й те саме: прилад, який використовує мікрохвильове випромінювання для нагрівання їжі. Приготування їжі таким чином називається "мікрохвильова піч". Піч, з іншого боку, має нагрівальний елемент, який нагріває повітря всередині, яке потім нагріває їжу. Приготування їжі таким чином, як правило, називається "випіканням", хоча є багато інших речей (наприклад, випалу), які також можна обґрунтовано зробити в духовці.

Отже, якщо у вас є мікрохвильова піч, то все, що ви можете зробити, це мікрохвильова піч (не спекти). А якщо у вас є піч, то можна випікати (але, звичайно, ви не можете мікрохвильової печі).

Існують також комбінації, які здатні обидві мікрохвильові печі і вони мають мікрохвильовий випромінювач і нагрівальний елемент. Однак пам'ятайте, що в США - а значить і на більшій частині інтернету - щось, що говорить про «мікрохвильовій печі», швидше за все, не означає це поєднання, а просто мікрохвильове нагрівання. Імена типу "конвекційна мікрохвильова піч з грилем", "комбінована мікрохвильова піч / піч" робити посилайтеся на ці комбінації. Я також бачив "швидкісну піч". Іноді ви можете бачити людей, які посилаються на ці комбіновані мікрохвильові печі / "печі" як "мікрохвильову піч" (я думаю, що це може бути звичайним в індійському англійській мові), але це дійсно просто неточний мову.

Деякі сайти кажуть, що "мікрохвильова піч" призначена тільки для обігріву або повторного нагрівання приготованої їжі. В той час як в "мікрохвильових печах" можна використовувати мікрохвильову піч і пекти. Це правда?

Звучить, як у цьому твердженні «мікрохвильова піч» є недбалою мовою, що посилається на комбінацію мікрохвильової печі і піч. (Це не має ніякого сенсу, інакше; дві речі - однакові, тому, звичайно, ви можете в них робити те ж саме).

Отже, питання дійсно, що ви можете зробити в мікрохвильовій печі або печі, або комбінації мікрохвильова піч?

Це правда, що мікрохвилі є в основному використовується для розігрівання приготовленої їжі, і це правда, що вони насправді не можуть пекти. Однак вони можуть зробити багато більше, ніж розігріти їжу; Є багато видів приготування їжі, крім випічки. Наприклад, мікрохвилі є великий при кип'ятінні / кип'ятінні і пропарюванні, і це не має значення, якщо їжа вже готувалася чи ні. Рецепти, про які ви говорите, ймовірно, переважно в цих категоріях, але якщо вас цікавить, Як дізнатися, чи можна зробити їжу або рецепт у мікрохвильовій печі? детальніше обговорюється те, що працює в мікрохвилях.

Великі речі, які ви можете зробити з духовками, а не мікрохвильовими печами - це речі, які потребують постійного сухого тепла випікання. Ви не можете випікати хліб або печиво або смажити курку в мікрохвильовій печі. Мікрохвильові печі тримаються у великій кількості пари і не стають жарко гарячими. Вони також дійсно не мають температуру, як вам потрібно для випікання, вони просто викачують все більше і більше тепла в їжу.


Велике спасибі за вашу відповідь. Тепер я розумію, чому її називають "конвекцією". Ще одне питання: у мене є мікрохвильова піч. Так що я можу спекти і в ньому. Чи не так? Або випічка буде будь-якою відмінною від випічки печі?
4-K

2
@Mrstupid Я впевнений, що я охоплював, що ... у вас є мікрохвильова піч - мікрохвильова піч? Якщо так, то можна тільки в мікрохвильовій печі, а не випікати. Або у вас є комбінована мікрохвильова піч і духовка? Якщо це так, ви можете мікрохвильову піч і спекти.
Cascabel

(Також, для запису, конвекційна піч - це певний вид печі - він має вентилятор для переміщення повітря навколо, тобто для примусової конвекції.
Cascabel

У мене є ці чотири режими в мікрохвильовій печі: комбінація, гриль, конвекція, мікрохвильова піч.
4-K
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.