Як слід правильно їсти багаторівневі гамбургери?


8

Ну і моє питання - це саме те, що сказано в заголовку.

Я походжу з культури, яка їсть в стилі гамбургер. На відміну від гамбургерів, наша пляскавиця (або pljeskavica з використанням іншого типу транслітерації) має тенденцію до зростання в діаметрі, коли розмір порції збільшується. Тобто, коли я замовляю маленьку пляскавицю, то пиріг матиме (наприклад) діаметр А та товщину B. Коли я замовляю велику пляскавицю, вона матиме діаметр 3 А та товщину, можливо, 1,5 В. Таким чином, процедура їжі однаковий для всіх розмірів: Ви починаєте кусати в один кінець, відкушуєте шматочок через булочку і пиріжок і в основному повторюєте процедуру, поки вона не буде спожита. Якщо ви купуєте більшу порцію, вам просто потрібно буде повторити процедуру більше разів.

З іншого боку, з американськими бургерами, коли розмір порції збільшується, діаметр залишатиметься таким же, але товщина значно збільшується, а також кількість пиріжків (наприклад, подумаємо, скажімо, BigMac або BigKingXXL). Коли я намагаюся застосувати процедуру для пляскавиці або сказати звичайні гамбургери, то трапляється те, що коли я кусаю вниз, середні шари виштовхуються з сендвіча, роблячи загальний безлад у всьому.

Отже, моє запитання таке: як я повинен їсти густі гамбургери, не маючи середньої частини?


2
Великі американські гамбургери просто божевільні. Їжте їх паличками, якщо вам доведеться. Люди можуть навіть подумати, що ти заграєш.
Wayfaring Stranger

Якщо бутерброд зроблений правильно, начинки не повинні ковзати один проти одного (занадто сильно). Звичайно, у деяких ресторанах побудовані такі великі гамбургери, що вам доведеться вміти розмивати рот, щоб насправді їх з'їсти. Деякі місця помістять бургер у паперовий пакет або загорніть його таким чином, щоб ви могли зробити кілька укусів, і папір запобігає фіксації сендвіча від викидання.
Джо

1
Подивившись "Diners, Drive-ins and Dives" на Food Network, я помітив, що Гай іноді розчавить бургер, перш ніж їсти його - він кладе руку в середину і натискає. Хоча, він має перевагу в тому, що він зазвичай стоїть, а не сідає за стіл. Ви також хочете переконатися, що коли ви їсте, ви тримаєте його за спину ... трохи натисніть на той задній край, щоб утримати річ разом.
Джо

@Joe - ти, можливо, виявив ту сферу, яку хлопець-феєрі є відповідним експертом, який цитувати ...
TJ Ellis,

Відповіді:


7

Хітрість їсти великий гамбургер розміром з Біг-Мак Макдональдса (або навіть Двомісний великий Мак з чотирма пиріжками) полягає в тому, щоб міцно зчепити гамбургер, трохи подрібнивши його. Це може зайняти велику практику, щоб виправитись, але це щось, що більшість їдців гамбургерів, здається, робить інстинктивно. Настільки, що я не можу дуже детально описати техніку, але основна ідея полягає в тому, що ви обидва зробите бургер трохи менше і міцно тримаєте його разом. Ви хочете схопити його в обидві руки великими пальцями внизу. Ваші пальці повинні бути розкладені зверху, стискаючи його вниз, а великі пальці закріплювати все на місці.

Якщо ви спостерігаєте за тим, як хтось їсть гамбургер, навіть звичайного розміру, ось так вони його з'їдять. Насправді немає нічого особливого в тому, як вам потрібно його утримувати, фокус полягає в застосуванні потрібної кількості тиску. Більші гамбургери потребуватимуть більш міцного зчеплення, тоді як звичайні гамбургери можуть триматися досить вільно (хоча ви все одно побачите людей, що їх розчавлюють). Існує обмеження на те, наскільки великий бургер ви можете їсти таким чином. Він повинен працювати майже з будь-яким бургер, який зазвичай продається великими мережами швидкого харчування, такими як McDonald's або Burger King. Однак є ресторани, які продають величезні гамбургери, які насправді не можна їсти будь-яким звичайним способом, якщо у вас справді великі руки.

Я також хочу зазначити, що іноді у вас є можливість виходити ширше, а не вище гамбургерів. Наприклад, Біг Мак має два пиріжки по 1,6 унцій (45,4 г), тоді як Quarter Pounder з однією печивом 4,25 унцій (120,5 г) є більш великою і легшою для їжі.


2
Біг-Мак Макдональдс вважається великим гамбургером? Або вони більше деінде? У нас немає культури гамбургерів, де я живу, і ми не великі, щоб подавати в ресторанах гуморні порції їжі, але я думаю, що загальний консенсус тут полягає в тому, що Біг-Мак - жалюгідний маленький гамбургер (і я залишаю смак добре з цього, звичайно;))
Віллем ван Румпт

2
@WillemvanRumpt Оригінальним плакатом було використано Біг-Мак (і Великий король Burger King XXL, але я не знайомий з ним) як приклад, тому це визначення великого гамбургера, яке я тут використовую. У Північній Америці Біг-Мак вище, ніж зазвичай є гамбургери швидкого харчування, хоча я думаю, що його загальна вага / об'єм близький до норми. Тут справді проблема висоти.
Росс Рідж

Мене бентежить і приклад Біг-Мака. Навіть з декількома пиріжками та додатковим хлібом мова йде лише про розмір звичайного гамбургера в ресторані, що засиджується.
Ера

5

Дещо дивним, але ефективним прийомом є фіксація вмісту, проколюючи одну або дві зубочистки через весь бургер, перш ніж робити перші укуси з протилежного боку. Коли ви підходите до середини, ви можете їх вийняти, і в цей момент наповнення має швидше ковзати в роті, а не в інший спосіб.


3

Я був свідком і використовував наступні прийоми, коли справа стосується їжі великих гамбургерів:

  • Нарізавши його як пиріг (тобто скибочками) за допомогою зубчастого ножа, ви отримаєте керовані за розміром суббургери, які можна їсти з центру. Я віддаю перевагу цьому методу, коли є. Залежно від діаметру та висоти бургерів, найкраще працюватимуть від 2 до 8 скибочок - експериментуйте!

  • Тримаючи бургер (або піджарник, якщо нарізати) догори дном, це ставить товстіший булок (який не тяжко змащений жиром) на дні, що дозволяє бургеру набагато краще утримувати свої приправи. Це мій метод переходу, коли ножі недоступні.

  • Використовуючи воскову паперову обгортку як кишеню, щоб утримати все на місці, лише розмотуючи якнайменше, щоб перекусити. Думайте, екзоскелет, але для вашого гамбургера. Найкраще використовувати, коли дістаєте гамбургер з місця швидкого харчування (тобто воно вже загорнене), і це вже півтори безладу.


1
Незважаючи на те, що ви описуєте, у нас тут є "дудочки", це, в основному, "невеликий вирізаний картон, який складається разом, щоб зробити тримач гамбургерів! Це запобігає висипку вашої гамбургерної ковзання і тримає бургер разом": justgiver.wordpress.com/2010/06/14/what-is-a-doofer
Petah

-1

Гамбургер не повинен бути чистим досвідом. Люди навколо вас зрозуміють, якщо ви трохи розплутаєтесь. Їжте, як обжора.


5
Я не думаю, що мова йде про безлад, це про те, щоб їсти його приємно, де ви отримуєте хліб та м'ясо і все за кожну закуску, замість того, щоб їсти переважно хліб, а потім збирати все інше.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.