Рис суші не прилипає один до одного


5

У мене є сумка з рисового суші від Sun Rice. Вони пишуть на ньому, що ми повинні тільки мити його протягом 5 хвилин, а потім варити. Але я знаю, що суші-рис слід мити більше і замочувати у воді не менше 2 годин. Я зробив це і залишив його на 2 години. Потім кип'ятять (1 склянка рису до 1 і 1/4 склянки води). Але коли я почав робити суші, рис почав розширюватися і не прилипати один до одного.

Проблема полягає в тому, що 2 години, або я не залишив рисовий кухар, поки не пройшла вся волога?


1
Я не знаю про проблеми, пов'язані з намоканням - але якщо вона була ще мокра в кінці приготування їжі, немає ніякого способу це буде липкою.
Joe

Точно, чи намагалися ви з меншою кількістю води або більше часу?
malix

Райс приходить приготований безліччю різних способів. Деякий рис немитий і його потрібно багато промити, деякі вже частково промиті, деякі ретельно промиті. Просто дотримуйтесь інструкцій і не робіть нічого додаткового. Звучить, що все просто занадто вологий.
MattPutnam

2
Просочений рис потребує менше води при кип'ятінні. Занурення зерна протягом двох годин мені звучить як рис би краще оброблятися у steamer після чого.
Escoce

Ви не склали жодного приправленого рисового оцту?
Todd Wilcox

Відповіді:


12

Важко сказати, яка саме річ була проблемою. Рис прилипає до себе через крохмаль на поверхні.

Як зазначив Джо, якщо він насправді ще вологий, він не буде прилипати. Вона не стає липкою, поки вона не буде достатньо сухою, щоб крохмаль міг бути липким, а не просто крохмальною водою.

Але навіть якщо ви зробили це правильно, то додаткове миття та замочування могли бути проблемою. Одним з головних речей прання є видалення крохмалю. Якщо вам вдасться видалити занадто багато, ви можете зупинити рис від того, щоб бути липким.

Так що ... я пропоную слідувати інструкціям, які прийшли з рисом, і бачити, як це відбувається. Це може припускати менше миття та намокання ніж ви очікуєте тому, що це - менш starchy різновид рису.


1
Насправді, вимивання всього порошкоподібного крохмалю на поверхні рису має вирішальне значення для того, щоб зробити рис липким, інакше порошок буде прилипати до порошку і пригнічуватиме прилипання рису до рису. Наскільки я знаю, ви не можете надмірно промити його. Але рис, який є занадто вологим, є чинником. Я ніколи не просочував свій суші-рис, тільки промив його. Джерело: мій брат, який провів два роки як рисовий шеф в 3-зірковому (Michelin) ресторані в Кіото.
Todd Wilcox

1
@ToddWilcox Я мав дуже багато досить липкого рису, який не був промитий.
Cascabel

Не вся риса має таку ж кількість подрібненого порошку крохмалю на зовнішній стороні, перш ніж вона буде промита. Крім того, необроблений рис зовсім не обов'язково повністю розпилюється. Незалежно від того, як липкий рис, який виходить з мішка, полоскання рису робить його більш чітким, не менш липким.
Todd Wilcox

1
@ToddWilcox Якщо рис починається з великою кількістю крохмалю, він закінчиться дійсно липкий, тільки великий безлад крохмалю та рису приклеєні разом. Полоскання, безумовно, робить його менш липким у цей момент. Та навіть якщо там є не вся доля, порошок не залишається як порошок та як-небудь тільки приклеюється до себе. Це все з рисом, тому, як тільки вода пішла, вона закінчується або збирається на дні каструлі / на плиті, або на поверхні рису - там, де вона липка. Я знаю, що полоскання вважається правильним способом, але я не впевнений, що він має зменшений ефект липкості, який ви описуєте.
Cascabel

Що я знаю, хлопці, що з тим же рисом я зробив суші напередодні нового року, і це було вбивцею, все це любить і кажуть, що це схоже на смак від 5-зіркового ресторану суші. Я використав цей же метод техніки рису цей раз, але це був безладний та рис початок впав nori
androidnation

1

Використання рисоварки (або, можливо, традиційного глиняного горщика) може бути великою допомогою. Незважаючи на те, що рисові кухонні плити виглядають як німі пристрої, такі як основний тостер, вони часто включають контролери нечіткої логіки, які розумно налаштовують речі.

Ви все ще можете зіштовхнутись з занадто великою кількістю води або залишити рис занадто довго, але є набагато більший простір для помилок.


Це також залежить від рисоварки, в японському стилі є різноманітні варіанти і конфігурації.
JAB
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.