Чи я зруйнував мою піч з голландської каменю, нагрівши її на газовій плиті?


7

Я дотримувався цього рецепту запеченої квасолі . Відповідний уривок:

Поставте чавунну голландську духовку на середній вогонь і помішуйте в беконі, цибулі та джалапені, поки з бекону не вийде достатньо жиру для пом'якшення цибулі, приблизно на 5 хвилин. Перемішайте томатну пасту, темно-коричневий цукор і патоку.

Збийте квасолю і залиште замочувальну рідину. Додайте збиту квасолю в голландську духовку. Помістіть замочувальну рідину в мірну чашку і додайте достатню кількість овочевого бульйону до рівних 4 склянок рідини. Додайте рідину в голландську духовку і доведіть до кипіння на сильному вогні.

У мене немає голландської духовки з чавуну і не був впевнений, що все поміститься в моїй чавунній сковороді, тому я розпочав процес в сковороді і переніс все в свою керамічну піч з голландської печі (гладкою і блискучою - можливо, емальованою?) Раз прийшов час додати квасолю та бульйон.

Я попередньо розігрів рідину в голландській духовці на моїй газовій плиті, і як тільки я додав все інше, відкрутив її до високої. Через кілька хвилин дно голландської духовки трохи потемніло, тож я погуглив і виявив, що ви не повинні ставити каменю на пряме джерело тепла. Я вимкнула тепло і перенесла все назад на сковороду (де вона, на щастя, просто помістилася) і відновила рецепт звідти.

Голландська піч повернулася до свого звичайного кольору, як тільки вона охолола, але я знаю, що не всі фізичні зміни добре помітні. Це, ймовірно, витрачало 5-10 хвилин на низькому і 5-10 хвилин на високому.

Чи є зараз посуд з каменю значно більше шансів тріщини при нагріванні? Або тому, що він пережив починання, все-таки добре нормально його використовувати?

Відповіді:


6

Це здається, що вам вдалося врятуватись. Це не сама температура, яка може пошкодити кам'яний посуд, оскільки його обробляють понад 1000 ° С (виробництво). Диференціальне теплове розширення - це те, що руйнує речі, наприклад, нагрівання основи набагато швидше, ніж сторони, або нагрівання тонкого шару швидко, перш ніж решта встигне прогрітися. Підігріваючи його повільно, ви, мабуть, цього уникали.

Однак я б трохи насторожився в одному-двох випадках - поводьтеся з ним обережно і вживайте його, коли ви не зіпсуєтеся, якщо він зламав і зіпсував страву. Також огляньте на наявність тріщин.

Тимчасове потемніння трохи дивне, але навряд чи щось означатиме.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.