як зробити кристалізований порошок імбиру


3

Я роблю шоколадні бонбони, і в своєму новому рецепті я намагаюся зробити імбирний ганаш з темним шоколадом. (Це легка частина).

Важка частина - коли ти думаєш про нову для нього форму. Тож те, що я хочу, - покласти на кожен бонбон трохи кришталевого імбиру, де вони схожі на пластівці морської солі.

Я не знаю, як це зробити, але я бачив це в магазині шоколаду, давно, де вони посипають його на якийсь бонбон.

Я дрібно натерла імбир, але тепер дивна частина того, як слід їх кристалізувати. Я просто додаю цукор і залишаю їх на кілька годин?

Відповіді:


1

Нормальний спосіб виготовлення кристалізованого імбиру - кілька разів відварити 1-сантиметрові кубики або шматочки імбиру у воді, щоб позбутися від гіркоти, після чого довго тушкувати його в сиропі. Як тільки це буде приємно і м’яко, ви злийте якомога більше сиропу, а потім натріть шматочки в гранульований цукор.

Якщо ви його вже натерли, я думаю, ви все-таки можете використовувати той самий метод, але вам не потрібно буде настоювати його в сиропі так довго, і зливання сиропу може бути проблемою. Якщо ви додасте достатню кількість цукру, він з часом поглине сироп, що залишився, і я впевнений, що надлишок цукрового цукру не піде на сміття!


Цікаво, чи може це, як правило, злипатися після готування і охолодження, і вам доведеться знову натерти його на тертці ...
Cascabel

Як я вже сказав, зливати сироп може бути проблемою :-)
JavaLatte
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.