Як я можу знайти ароматизатори, які добре поєднуються з певним інгредієнтом?


3

"Що йде з X?" - поширене питання. Це може стати відправною точкою для розробки нового рецепту інгредієнта, який у вас є під рукою, або способом придумати варіацію існуючого рецепту.

То як я можу знайти такі смакові пари? Чи є ресурси, присвячені саме цьому?


Примітка: це розроблено як канонічне посилання, яке ми можемо надати, коли люди задають питання щодо поєднання аромату.

Відповіді:


4

По-перше, застереження: різні люди та різні культури мають різні смаки, тому жодні рекомендації щодо поєднання, ймовірно, не будуть ідеальними для вас.

Книги

Ви можете знайти книги на цю тему, наприклад, скориставшись сполученням смаку на Amazon . Кілька найпопулярніших:

  • Біблія про смак - для кожного інгредієнта перерахована велика кількість інших інгредієнтів, які добре поєднуються з ним, з найкращими / найпопулярнішими з них. Також включає невелику кількість прикладних ідей страв та поєднання кількох інгредієнтів.
  • Тезаурус смаку - для кожного інгредієнта перераховується велика кількість хороших пар, кожен з яких має трохи додаткового опису та, можливо, ідеї рецептів.

Веб-сайти

Є кілька веб-сайтів, які обговорюють подібні речі:

  • Шеф-кухар IBM Watson - дозволяє вибрати інгредієнт, а потім пропонує іншим, які ви можете прийняти чи відхилити, щоб отримати додаткові пропозиції. Також наведено приклади рецептів. Безкоштовно.

  • Приготування їжі - дозволяє вибрати інгредієнт, а потім пропонує «сірники». Безкоштовна версія має обмежений набір інгредієнтів, і за щомісячну плату ви отримуєте все.

  • VCF 2000 - комерційна база даних летких сполук в продуктах харчування. У ньому є демонстрація, але фактична база даних надзвичайно дорога (зараз 2775 доларів). Між тим і труднощами базувати речі на ароматичних речовинах, мабуть, це не особливо корисно.

У поєднанні з ароматичними сполуками: хоча люди використовували це, щоб придумати ідеї, це справді здається в кращому випадку спрощенням. Дуже багато речей із "узгоджуючими" ароматичними речовинами не підходять до хороших пар, і багато загальнолюблених пар мають дуже різні аромати.

Зроби це сам!

Пошук рецептів насправді тут досить ефективний метод. Просто шукайте "X рецепти" в Google або шукайте X на улюбленому сайті рецептів, і перегляньте рецепти, щоб побачити, які інші інгредієнти використовують люди з X. Ви швидко знайдете списки ідей, схожих на ті, які ви можна знайти у виділених книгах чи веб-сайтах.


Так - і якщо ви ввімкнете те, що є у холодильнику, у свій пошук в парі Google, ви можете знайти спосіб використовувати те, що у вас вже є :)
brianlmerritt

+1, у мене є Тезаурус смаку, і це дуже зручно. Я використовував Foodpairing, перш ніж він став платною послугою, і виявив, як спосіб поєднання продуктів харчування дуже цікавий!
Мін

1
На жаль, "приготування їжі" на основі ароматичної сполуки (хімічний аналіз) - лише міф. Навіть Х. Блюменталь остаточно погодився, що це лише перелік ідей. Х. Це та Р.Ганьєр показали, що елементи, які не працювали разом відповідно до розробки їжі, насправді можуть створювати чудові страви (наприклад, камамбер + малина). Х. Це показало багато інших аргументів проти псевдонаукових "приготування їжі" (наприклад, між двома інгредієнтами ви майже завжди знайдете однакові сполуки).
TZDZ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.