Як можна замінити консервовані помідори на свіжі?


8

У мене є рецепт томатного соусу, який вимагає 1 баночки (28 унцій) нарізаних кубиками помідорів (включаючи рідину). Як можна замінити баночку на свіжі помідори? Я не впевнений, чи є певний тип помідорів, який я повинен використовувати, або скільки їх використовувати. Також що я можу зробити для заміни рідини?

Відповіді:


6

Якщо ви дійсно налаштовані на це, просто вживайте однакову кількість за масою або обсягом, бажано спочатку очистити помідори. (Виріжте х на дні, занурте в окріп на 10 секунд, зніміть шкірку). У вас буде багато рідини, що вийде з помідора, не турбуйтеся про це. Але якщо чесно, я не рекомендую цього робити. Свіжі помідори, які є будь-якими хорошими, настільки гарні сирі, що це марно, а свіжі помідори, які не є хорошими, не покращаться, готуючи їх. Навіть Маріо Баталі каже, що слід використовувати консервовані помідори для приготування соусів.


2
Якщо ви вирощуєте помідори в тих обсягах, які роблять деякі члени моєї родини, їх приготування для соусу - лише один із способів їх використання; це не набагато краще, ніж консерви, але економить гроші. Звичайно, може бути якась невелика різниця - моя подруга стверджує, що соуси з консервованих помідорів просто смакують консервовані їй. Можливо, це була лише погана марка консервованих помідорів. Консервовані помідори моєї бабусі мені чудово смакують.
Каскабель

7

Томатний соус зі свіжих помідорів саду може бути дуже багато більш акуратним , ніж консервовані томати. Якщо у вас є достаток, це, безумовно, може бути смачним покращенням. Я дотримувався б інструкцій, наведених у попередній відповіді щодо очищення помідорів, з додатковою пропозицією занурити їх у крижану воду відразу після киплячої водяної бані. З ними набагато простіше впоратися. Рецепт може вимагати зменшення соусу, і це можна зробити як із свіжими, так і з консервованими помідорами. Я також приготував томатний соус із свіжих помідорів, готуючи неочищені помідори, поки вони не стануть м'якими, а потім натискаючи на них через млин. Після цього можна зменшити соус додатковими інгредієнтами - оливковою олією, часником, цибулею, зеленню за бажанням.


2

Коли можна, використовуйте зрілі свіжі помідори для соусів. Спробуйте томатний конкасе . Це той самий метод @Michael описує:

  • Виріжте дно з помідора.
  • Виріжте Х зверху.
  • Скиньте його в гарячу воду (майже киплячу).
  • Коли шкіра зламається, скиньте в крижану воду, щоб припинити готування.
  • Видаліть шкіру.
  • Проріжте екватор і вийміть всю наповнену насінням камеру.
  • Пропустіть рідину через сито, щоб вийняти насіння.

Відміряйте м’якоть помідорів.

Ви можете додати кілька томатних листочків для додавання аромату ( згідно McGee )

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.