Можна заморозити яблука?


8

Який найкращий спосіб заморозити яблука? Я планую готувати з ними, коли вони розморожуються.

Відповіді:


9

Залежно від того, що ви збираєтеся готувати, існує кілька способів заморозити їх.

Для більшості застосувань я вважаю, що найпростішим методом є лише їх очищення, ядро ​​та нарізання. По-перше, ви хочете уберегти шматочки від коричневого кольору, використовуючи один із наступних методів:

  • Занурте їх у лимонний сік.
  • Занурте в солону воду (2 ст. Л. Солі на 1 галон води)
  • Швидко пропарити / бланшувати (1-2 хвилини), щоб зупинити ферменти, що викликають коричневе покриття,
  • Упакуйте їх у цукровий сироп (зазвичай використовується, коли ви плануєте подавати яблука після розморожування, див. Посилання, на яке посилається нижче). Хороше співвідношення - 2 склянки цукру до 3 склянок води, плюс 1/2 ч. Ложки аскорбінової кислоти для запобігання буріння. Ви захочете зробити приблизно 1 склянку сиропу на одну частину яблук.

Особисто я віддаю перевагу методу лимонного соку, він виявився для мене досить ефективним, і вдома я завжди маю під рукою лимони.

Заморозьте шматочки яблук на одному шарі на аркуші печива (у нижній частині морозильної камери), після чого перенесіть у мішок Ziploc, коли він твердий. Листовий метод дозволяє їм якнайшвидше замерзнути в типовому домашньому морозильнику і не дає їм злипатися, так що ви можете порціонувати їх по мірі необхідності. Якщо ви збираєтесь тривалий час зберігати , загортайте їх у пластикову упаковку, а потім перед тим, як покласти в мішок, фольгу.

Деякі люди просто миють і заморожують їх цілими, хоча я вважаю за краще робити заготовку перед заморожуванням, тому я можу просто витягнути їх з морозилки і використовувати їх. Вони замерзнуть цілими, проте я вважаю, що розірвані клітинні стінки змушують їх важче лущитися / стригти після розморожування за допомогою цього методу.

Якщо ви збираєтеся приготувати пиріг, ви також можете заморозити їх із цукром та спеціями тощо (готується так, як ви зробите начинку для пирога) на пиріжці. Потім ви можете вийняти їх із морозилки, опустити підготовлену форму в прямокутну скоринку і випікати пиріг з невеликим збільшенням часу випікання.

Наскільки , як довго вони триватимуть, вони будуть в безпеці на невизначений термін, але втратить аромат в протягом декількох місяців, я не рекомендував би йти повз 6. Stilltasty каже 2-4 , але я штовхнув його далі , ніж та не було тонни втрати смаку. Може залежати і сорт яблука.

Пропозиції на цій сторінці відповідають моєму особистому досвіду (і розширюємо їх!)


0

Варені яблука заморожують без особливої ​​уваги; тож вам майже напевно краще зварити їх спочатку, а потім заморозити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.