Чому в кисі жив кмин?


6

Я люблю хліб житній, тому те, про що я завжди замислювався, чому в ньому є кмин. Здається, це якась традиція.


1
Очевидна відповідь буде "за їхній смак", оскільки вони досить смачні. Але це вражає мене як не те, що ви просите. Ви запитуєте, звідки походить традиція, її історія? Або щось інше?
derobert

1
У чому причина кмину в житньому хлібі? Кажучи "за аромат", це не відповідь, адже логіка кмину може бути в будь-якому вигляді хліба, але це не так. У французьких багетах немає насіння кмину? Існує специфічна зв'язок між житом і кмином.
Drisheen Colcannon

3
Тому що там жахливі, жахливі люди. Та вони певно люблять cilantro, також.
Joe

Примітка сторони: Я бачив Ржи без насіння.
Paulb

@derobert Деякі з нас навіть подрібнюють наш кмин до порошку перед додаванням до чистого темного житнього борошна.
Wayfaring Stranger

Відповіді:


9

Кмин Насіння в житньому хлібі - в деяких частинах світу - традиція.

Взагалі кажучи, деякі смакові профілі традиційні для різних кухонь, не повсюдні (див. Приклад лічильника багета), для багатьох видів їжі. Для житнього хліба, враховуючи європейські райони, де існує традиція "житнього хліба", Північна Європа (Скандинавія, Північна Німеччина) використовує кмин, Центральна Європа не визначилася, а Південний Тироль (німецькомовні частини Італії) використає синій пажитник замість цього, інші регіональні кухні залишають свої житні хліби рівниною.

Причина, чому особливо хліб житній, як правило, "пряний" - на відміну від хліба домінуючою пшениці - це те, що хліб житній може бути важче перетравлювати і потребує кроку, щоб запекти у власному хлібі. І насіння, як ким, насіння фенхелю або згаданий вище синій пажитник традиційно використовується для сприяння травленню.

Якщо ви купуєте житній хліб в інших частинах світу, особливо в США, то переважна група іммігрантів з Європи також може принести з собою свій специфічний профіль смаку житнього хліба.


2

Жито важко перетравлюється і викликає "розпушування" з її отриманням газу. Насіння кмину розглядають як травну допомогу і використовують як протизапальну допомогу. Тому вони змішуються з житньою мукою. Насіння анісу іноді використовують з тієї ж причини. Дізналися про це при читанні про житні амілази під час ферментації, які руйнують глютен і перешкоджають підвищенню жита, як пшеничне борошно. Саме тому брожене кисле тісто краще для житнього борошна


Будь ласка, підтвердіть це посиланням.
Jan Doggen
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.