Чи справді скороварка рівномірно готує їжу?


3

Моя мама використовує 5-літрову скороварку для приготування курячих шматочків.

Вона нагріває її протягом 10 хвилин, вимикає плиту і чекає, коли тиск пари знизиться перед відкриттям кришки.

Незважаючи на те, що це робиться, деякі курячі шматочки, хоча, здавалося б, приготовані; коли ви його жуєте, він відчуває себе як жувальна гумка і не 'добре розпадається', щоб її проковтнути. Таким же чином ви не відчуваєте, як ковтати жувальну гумку, тому що вона не «розпадається» на дрібніші шматочки, наприклад, так, як варений рис «розпадається» на м'ясисту напівтверду речовину, перш ніж ми її проковтнемо.

Є й інші шматочки курки, які повністю готуються, і вони не схожі на жувальну гумку. Вони «розпадаються» і їх можна проковтнути зручно.

Я попросив її приготувати її довше. Вона готує її протягом 15 хвилин зараз, але результат той самий. Деякі шматочки закінчуються як жувальна гумка.

Вона вважає, що оскільки його готують у скороварці, тепло і тиск повинні бути рівномірними, а тому всі шматки повинні готуватися рівномірно. Тож хоч я і довів їй, що це не відбувається рівномірно, вона все ще залишається застрялою у вірі, що вона повинна готувати рівномірно, і вона нічого не робить для вирішення проблеми.

Отже:
1. Чи дійсно їжа (особливо м'ясна), приготована в скороварці, повинна бути готова рівномірно?
2. Чи є варіння м'яса в горщику (замість того, щоб готувати його під тиском) єдиною іншою альтернативою?

ОНОВЛЕННЯ: З відповідей та коментарів. Так, мама каже, що спочатку ми чекаємо, поки пара вийде з вентиляційного отвору під тиском, потім наносимо вагу на вентиляційний отвір, і тоді ми починаємо рахувати час, необхідний для приготування їжі. Насправді ми не можемо залежати від кількості свистів, тому що це різна залежність від скороварок.


2
Ну ... кури не є однорідними, як це рис ... так що ви справді впевнені, що це питання скороварки, а не просто питання курей, які мають різні сорти м'яса / живця / хрящів? Крім того ... чому ви думаєте, що кип'ятіння м'яса в горщику буде єдиною альтернативою? Існує тисяча способів приготування курки.
Катія

1
Я підозрюю, що м'ясо, що стикається з дном горщика, може переваритися. Охолодження горщика в холодній воді може допомогти, оскільки це скоротить кількість часу, коли найменші шматочки контактують з провідним теплом з каструлі. Ви також можете спробувати підняти їжу з самого дна кошиком для пароварки або подібним.
Джо

У курки, приготованої вчора вдома, було кілька правильно приготовлених шматочків і кілька шматочків "жувальної гумки". Я помітив, що жувальні шматочки не дуже добре нагріваються в мікрохвильовці, що приводить мене до думки, що вони не готуються належним чином через брак вмісту води в них. Будь-які виправлення цієї теорії вітаються.
Nav

Відповіді:


5

Як вже згадувалося пара коментарів, основа скороварки стає гарячішою за решту, а курка не має однорідного розміру.

Хочеться додати, що крім різниці в розмірах між шматками курки, існує ще й різниця в ніжності. М'ясо грудей більш ніжне, тому воно швидше готуватиметься, тоді як ноги та крила будуть жорсткішими та триватимуть більше часу.

Дійсно, ви можете скористатися цими знаннями, щоб рівномірно варити курку - укладаючи курячі шматочки.

Помістіть темніші, жорсткіші курячі шматочки на дно скороварки (ближче до найгарячішої частини), а зверху покладіть грудки та будь-яке інше ніжне м’ясо. Додайте достатньо рідини, щоб відповідати мінімальній потребі в кухонному плиті (зазвичай це 1 - 2 склянки). Груди буде паритися зверху (і готувати повільніше), а ноги та інші. буде кипіти на дні (і готувати швидше).

Укладання курки для рівномірного приготування їжі - це техніка, яку я опублікував п'ять років тому, як частина моїх серій уроків кулінарії.


Передала це моїй мамі, і вона каже, що єдина проблема, яку вона матиме з укладанням, полягає в тому, що їй важко розібратися, який шматок є, тому що хлопці в магазині беруть живу курку, знежирюють її, чистять його, наріжте його на шматочки, скиньте в невелику пластикову кришку і передайте нам. Однак ваша порада корисна. Дякую.
Анон

2
Більш жорстке "темне м'ясо" має більші кістки, що проходять через них!
Лаура П.

-1

Оскільки пар гарячіший за воду, будь-які шматки курки, занурені в рідину для приготування, готуються довше, а шматки, оточені лише парою, готуються швидше. У будь-якому випадку приготування їжі відбувається ззовні, тому для приготування більших шматочків курки потрібно більше часу, ніж для дрібних шматочків.

Ви згадали, що ваша мати нагріває скороварку протягом 10-15 хвилин, а потім вимикає. Важливо, щоб час було розпочато лише після того, як плита досягне бажаного тиску. Час цього може сильно відрізнятися, залежно від температури та об’єму рідини для приготування їжі та їжі, яка готується.

Отже, зачекайте, поки скороварка не почне випускати пари, а потім почніть встановлення часу . У цей момент ви також хочете відключити тепло, щоб воно залишалося при такому тиску і випускало лише невеликі шматочки пари.

Десять хвилин при повному тиску має бути більш ніж достатньо часу для приготування курячих шматочків, тому я підозрюю, що ваша проблема просто не чекати, поки вона не досягне тиску приготування, перш ніж починати час.

Ось корисна довідка про час приготування під тиском:

       Діаграми хронометражуварки


2
BTW, Рідкі ТРАНСФЕРИ нагріваються рівномірно та швидше, ніж парні.
Лаура П.

2
Пар не гарячий, ніж окріп.
Катія

1
Вибачте, @Catija, але вода кипить при 212F / 100C, змінюючи фазу, щоб стати парою. Лід холодніший від води, а вода холодніша від пари. У плиті під тиском при 15psi температура пари буде 250F. У цьому весь сенс використання скороварки - підняти пар до більш високої температури. Навіть при атмосферному тиску овочі готуються швидше на пару, ніж у варінні. Ця діаграма показує температуру пари при збільшенні тиску - вона починається в 212F і піднімається звідти simetric.co.uk/si_steam_imp.htm
ElmerCat

3
... і "кипляча вода" в КОНКУРІ З ТИСКУ В 15 PSI також буде 250F. Так працює тиск.
Ecnerwal
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.