На якому кроці робиться різниця між кесаділлою та бурріто?


8

Мої ансаділли постійно перетворюються на бурріто. Це трапляється тому, що я складаю тортилью навпіл, але вона не залишається, тому я закладаю її і згортаю, тоді вона стає бурріто (повна і кругла). Яка різниця? Як змусити мої анкетиди вийти плоскими?


4
Зазвичай плавлений сир приклеює дві сторони складеної над борошном тортили разом у кесаділлу. Крім того, як правило, у кесаділли всередині неї немає бобів або рису. Вони настільки дико різні, я підозрюю, що є й інші речі, які ти робиш інакше, ніж у традиційної кесаділли, крім того, що ти не можеш скласти її. В основному вони є єдиним інгредієнтом, який вони поділяють, - велика борошняна коржик.
Тодд Вілкокс

5
Здравствуйте, будь ласка, публікуйте відповіді як відповіді. Добре, якщо вони короткі. Ми хочемо, щоб вони опинилися в потрібному місці і проголосували за всіх.
Каскабель

1
Це здається, що ви робите питання.
Підроблена назва

1
@FakeName Ви впевнені, що це не бурдилья?
Девід Річербі

Так. Більшість місць буріто навколо (південна Каліфорнія) насправді їх виготовляють, якщо ви замовите таке. Чорт, Тако-Белл зараз навіть є їх у меню.
Підроблена назва

Відповіді:


17

Quesadilla походить від Queso, сир, і це в основному те, що йде туди. Можливо, якісь джалапеньо або цибуля, але це справді все.

У буріто ви додасте набагато більше, як за обсягом, так і за різноманітністю, наприклад, м'ясо, рис, авокадо, вершки, сир, чилі та квасоля.

Наскільки мені відомо, кесаділла йде на сковороду під час тепла, тоді як буріто не нагрівається після загортання.


2
Я не знаю, наскільки це традиційно, але в кількох ресторанах по всьому США у мене були бурріто, який перед тим, як подавати, був коротко обсмажений, і це було смачно! І безперечно все-таки буріто, а не ансаділла.
PLL

4
@PLL Буріто з глибоким смаженням зазвичай було б хімічанґа , тому коротко обсмажена рушить у цьому напрямку, але, гадаю, все ще можна назвати буріто, не плутаючи людей.
Тодд Вілкокс

12
@ Ceeleritas, якщо ви додасте кукурудзу та квасолю в борошняну тортилью, то розумно сказати, що ви більше не робите ансамблі.
Тодд Вілкокс

2
@ToddWilcox PLL говорить про буріто на грилі. Отримати їх можна в багатьох місцях. Ось приклад з Taco Bell: s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/81/97/81/…
SnakeDoc

3
@SnakeDoc Я не усвідомлював, що капризна долина стосується їжі, а також людей. З цим малюнком є ​​щось ...
Турч

12

На сьогодні найпростіший спосіб зробити плоскі кесаділли - це просто використовувати дві тортили, як бутерброд. Не хвилюйтесь, як скласти речі таким чином.

Якщо ви хочете скласти навпіл або скласти в третину, головне, що потрібно пам’ятати, це те, що ви хочете гарні великі гнучкі тортилли, і ви не хочете переповнювати їх. Це дозволить вам скласти його досить легко і притиснути його трохи плоскішим шпателем, поки він знаходиться в каструлі, нічого не видавлюючи. Якщо ваші коржі не є надзвичайно гнучкими, це може допомогти спочатку трохи їх зігріти. Інакше вони можуть зламатися, коли ви складете їх, що не обов'язково є проблемою, але виглядає не так приємно.

Я помітив в коментарях в інших місцях, що ви згадали, що не кладете багато сиру ні в один! Це теж важливо - саме це змушує все це злипатися. Зауважте, що він не прилипне, поки не розплавиться, тому вам все-таки доведеться скласти його разом в першу чергу. Ви все ще можете помістити пристойну кількість інших речей (м'ясо, кукурудзу та боби, що вам подобається!), Але вам потрібно достатньо сиру, щоб збалансувати його.

Буріто, з іншого боку, може зайняти набагато більше наповнення, і вони згортаються з самого початку. Якщо ви почнете з такої великої начинки, ви не зможете розрівняти її.


1
Ось так я складаю ансамблі - два складені з заповненням між ними. Менше клопоту, весь аромат.
Боб Твей

3
При використанні великої кількості начинки я віддаю перевагу складеній навпіл тортилії. За допомогою двох коржів простір начинки простіше розлити по сторонах, але, зігнувши складку, ви можете завантажити додаткове наповнення до складеного краю там, де воно не може розпливатися.
Девід Браун

4

Визначальною особливістю питаділли, як випливає з назви, є сир . Якщо первинна начинка - це не сир, то те, що ви робите, - це не кесаділла, незалежно від того, наскільки близько ви підходите до плоскої форми півкола.

Іншими словами, щоб відповісти на заголовкове запитання, крок, на якому розбігаються анкета і бурріто - це крок нульовий, коли ви вирішите, якими будуть ваші наповнення.

  • Якщо це в основному сир, плюс, можливо, декілька речей для ароматизації сиру, то це буде питання, навіть якщо ви повністю заблудите крок складання (або якщо ви опустите складний крок і використовуєте дві коржі). Чорт, навіть якщо ви пропустите крок після нагрівання після заливки, якщо начинка здебільшого сирна, вона все одно буде кесаділлою, просто, можливо, не дуже вдалою.
  • Якщо начинка в основному включає боби та кукурудзу, то ваше блюдо майже напевно вважатиметься буріто, навіть якщо вам не вдасться дуже добре обернути тортилью навколо начинки, і навіть якщо потім нагріти тортилью з начинкою. (Зазвичай подібний факт не буває нагрівати бурріто, але це зроблено.)

2

Якщо ви дійсно зацікавлені у складеному сорті (я віддаю перевагу цьому стилю та кількості), просто розбийте його шпателем уздовж складеного краю. Якщо ви все ще розгортаєтеся, можливо, ви трохи засипаєте тортилью, але все одно можете змусити ситуацію, відкинувши щось плоске і важке зверху, поки форма не втримається. Зазвичай, коли сир почне плавитись, він все одно злипнеться.


1

Ти робиш половину ансаділли. Джефромі має рацію, найпростіший спосіб - використовувати дві цілі тортилії, завдяки чому складається ціла кесаділла.

Але якщо ціла квадесділа більше, ніж ви хочете ... Я знаходжу розрізання тортилли навпіл, перш ніж додати сир, не склавшись під час готування, робить найправильнішою ансамблію.

Можна використовувати ніж або кухонні ножиці.


1

Ви начебто вже знаєте різницю, але ваші питання трохи розмивають лінію. Таким чином ви розкриваєте еволюцію мексиканських видів їжі.

Буріто мають більш циліндричну форму і мають більше фаршу і менше сиру (як правило). Кесаділли - це переважно сир і зазвичай плоскі та на грилі / пресовані - як мексиканський сир на грилі або паніні. Більш високий вміст сиру повинен в основному склеїти річ разом. Бурріто може використовувати менше сиру, оскільки їхня конструкція - це те, що тримає все разом.

Я думаю, що причина, по якій ваші ансамблі перетворюються на бурріто, полягає в тому, що ви вкладаєте в них занадто багато речі і, можливо, згортаєтесь. Вони повинні бути плоскими, як подвійна піца, не упакована як кальцона. Окрім зменшення кількості начинки, ви можете спробувати скоротити свій дрібний розмір, щоб він не створював стільки об'ємних і був рівномірно розподілений на сирі. Можливо, навіть лише поклавши його на одну сторону, а іншу залишити чисто.

Ідея полягає в тому, щоб трохи нагріти тортилью, потім покласти сир, потім додаткові, потім більше сиру. Ви можете скласти його і натиснути в цьому місці або покласти іншу теплу коржик. В ідеалі, тортилья все ж повинна бути м'якою, але сильно теплою, і сир у цей момент лише трохи плавиться. Ви також можете натиснути її, щоб просто допомогти речам краще злипатися. Після того, як все це складене або накрите, поставте його на конфорку і продовжуйте гриль і гортати, поки обидві сторони не почнуть коричнево і твердіти і сир не розтане між усім. Зазвичай я використовую 2 коржі, щоб уникнути випадкового створення бурріто або м'якого тако, але якщо ви не зможете перевернути його, як млинець, не випадаючи всі речі, це справді не відповідає назві.

У всякому разі, це мій 2с.


1

Мої ансаділли постійно перетворюються на бурріто. Це трапляється тому, що я складаю тортилью навпіл, але вона не залишається, тому я закладаю її і згортаю, тоді вона стає бурріто (повна і кругла).

Як змусити мої анкетиди вийти плоскими?

Я не впевнений Якщо я зрозумів вашу проблему, але якщо тортилья не "залишається" (складеною?), Ви можете зробити пару речей:

1) попередньо розігрійте тортилью з обох сторін на пару секунд (каструля повинна бути вже гарячою, перш ніж спробувати це)

2) дочекайтеся розумного часу, щоб сир розтанув

3) тепер ви можете скласти тортилью, а плавлений сир допоможе тортиллі залишитися складеною

Насправді це не потребує стільки часу в жодному з цих кроків, просто переконайтесь, що попередньо нагрійте сковороду

Якщо у вас все ще виникають проблеми, можливо, якість тортилії недостатньо хороша. Деякі неякісні коржики довго не утримують тепло і починають розбиватися.

Яка різниця?

Як правило, кесаділла легша: тільки сир (чистий кесаділла) або з парою начинок (наприклад, ви можете додати м’ясо і зробити його «питатако»).

Бурріто, як ви зазначали, буде заправлений і зазвичай містить більше начинок. Рис ніколи не повинен бути одним з них!

PS. Порада, надана іншою відповіддю щодо використання двох коржів, невірна. Ви робите це під час спроби зробити синхронізаду (ви також додали шинку для цього).


Кожен, хто вирушає до місця буріто, подібного до Chipotle, сказав би вам, що, звичайно, буріто може включати рис. Я сумніваюся, що дійсно багато обмежень у тому, що можна поставити в бурріто. Якщо мова йде про Текс-Мексик, Quesadilla може і часто включати м'ясо, не стаючи "Questatacos", про який я ніколи не чув. Можливо, вам варто подумати про те, до якої області застосовується ваша відповідь.
Catija

Мені відомо, що багато текс-мексиканських ланцюгів, таких як Chipotle або Taco Bell, продають буріто з рисом всередині. Однак ніде в Мексиці ви ніколи не знайдете рис у бурріто, звідси мій коментар. Термін Quesataco в Мексиці не поширений, я його регулярно бачу на північному заході Мексики. В інших регіонах ви знайдете безліч різних назв тако та / або кесаділл з різними комбінаціями начинок (наприклад, грінга, кампечана тощо).
Олівер Лопес

0

Невелика деталь, яку деякі люди не вистачають, буріто виготовляють зазвичай з тортил, виготовлених із пшениці, а тортилья з кукурудзи з кукурудзи.

(Звичайно, ви можете зробити кесаділлу з пшеничними тортильями, але традиційно вони робляться з кукурудзою, принаймні, що більш часто зустрічається в Мексиці)


1
Дякуємо, що вказали на це! Однак, у США борошняні коржі дуже і дуже поширені для кесаділл. Може не бути автентичним / традиційним, але вони все ще дуже хороші. І, як правило, набагато простіше отримати м'які, гнучкі борошняні коржі, ніж м'які, гнучкі кукурудзяні коржики в США, і вони дуже чітко розсипаються, тому борошно, можливо, є кращим вибором. Дуже багато такерій використовують і борошняні коржі (ті, до яких також ходять мексиканці-американці).
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.