Як очистити персики?


Відповіді:


10

На сьогодні найпростіший метод - використовувати каструлю з гарячою водою та миску з крижаною водою. По суті, піднесіть каструлю з водою (достатньо води, щоб покрити персик до кипіння. Тим часом гострим ножем зробіть невеликий надріз у формі Х у верхній і нижній частині кожного персика.

Коли вода обережно кипить, покладіть кілька персиків у воду і тушкуйте близько 20 секунд, аж поки шкіра не побачить, як відходить. У цей момент за допомогою щілинної ложки вийміть плоди з окропу і помістіть їх у крижану воду. Через 20 або 30 секунд ви зможете зняти шкіру пальцями.

Ця ж техніка використовується і з помідорами


3

Я знаю дві методики: ви можете бланшувати персики або можете використовувати зубчастий лущильник. Бланширування персиків полегшує їх шкірку. Зробіть хрестик на верхівці персика, занурте його в гарячу воду на 30 секунд, вийміть до крижаної води, зніміть шкірку. Бланширування може надати сирим персикам легкий приготовлений аромат.

Ще одна техніка - використання зубчастого поворотного лущильника. Вони схожі на звичайних лущильників, але з зубчастими лезами. Шкірка м’якого персика або помідора з зубчастим шкіркою так само проста, як і шкірка картоплі зі звичайним шкіркою.


1
  1. Дуже гострий ніж.
  2. Спочатку помажте, потім очистіть. (Коротко занурте у киплячу воду.)
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.