Чи варто готувати на старих сковородах з вуглецевої сталі, які я щойно купив на барахоли? І чи можу я їх використовувати для приготування багаття?


4

Я щойно купив два баракани з вуглецевої сталі, номери 43 та або 6, або 9 (орієнтація?), На барахолку. На одній із сковорідок багато горіло на лускатому чорному дуже важкому щось - зовні, в основному, з боків і знизу, а дещо навколо верхнього краю внутрішніх сторін. Мені потрібно їх почистити, але вони, здається, добре витримані. Супер жорсткі речі зовні та всередині мене хвилювали. Як я можу це очистити і добре почати?

Крім того, я придбав їх для використання біля багаття, на решітці, щоб вони не опиралися на вугіллі та дровах. Чи прийнятно це для вуглецевої сталі, і якщо так, чи є параметри теплоти або близькості до вогню?

Вдома я готую майже повністю на чавуні та покритті чавуном. Чи є сковороди з чавуну та вуглецевої сталі однаковими щодо приправ та приготування їжі на електричних, чи я повинен використовувати їх більше, як нержавіючу сталь?


1
Тверда чорна частина може насправді стати гарною приправою (роки розробки полімеризованої олії).
Джо

Схоже, це буде краще, ніж два питання. Хтось може відповісти лише на половину цього питання, що ускладнює голосування. Розгляньте, будь ласка, розділення двох питань.
Catija

2
Я використовую як чавун, так і вуглецеву сталь. Так, до них ставляться точно так само, що стосується приправ, миття та приготування їжі. Я використовую шахту з газовими плитами та індукційними плитами. Вони ідеально підходять для кемпінгу, і не виникне проблем, навіть якщо ви покладете їх на вугілля або деревину, за винятком можливих «гарячих точок».
LMAshton

@LMAshton - чому ти не відповідаєш замість коментарів? Ви, здається, маєте саме те, що шукає ОП.
PoloHoleSet

Відповіді:


2

Можна приправляти ці каструлі, нагріваючи сіллю на сковороді, поки вона не стане надзвичайно гарячою. Сіль абразивна і видалить будь-які частинки, коли протерти її навколо каструлі сухою ганчіркою. Будьте дуже обережні, оскільки сіль дуже гаряча! Це відкриває пори в сталі. Вийміть гарячу сіль і додайте трохи рослинного масла, оливкової олії або будь-чого, що у вас є, і дайте настоятися сковороді. Каструля тепер повинна бути антипригарною, а тепло обробляє сковороду. Видаліть масло і протріть паперовим рушником.


Будьте обережні, працюючи з маслом навколо потенційно добре перегрітої каструлі. Тут може бути дим, або навіть пожежа. Виконайте те, що описано зовні, якщо можливо, і з ємностями для масла або іншими вогненебезпечними способами добре виходите з дороги. Заповнити меншу ємність лише стільки олії, скільки вам потрібно, і лише взявши її біля своєї каструлі - це хороша обережність.
rackandboneman

1

Гарні (?) Каструлі з вуглецевої сталі можуть бути очищені в духовці, що самоочищається, як і чавун. Я використовую і ЛІТ (читаю, виключно). Моя сталева французька крепова каструля потребує періодичного чищення, але я приправляю її як чавун. Пластівці можуть бути сажею, жиром або майже будь-чим між ними. Очистіть, приправте їх та подбайте про них. Вони повинні забезпечити гарне обслуговування. На вуглецевій сталі швидко утворюється іржа.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.