Який найкращий / найпростіший спосіб зняти королівські креветки?


8

Я часто купую сирої королівські креветки (можливо, їх називають креветками там, де ти є, вони завдовжки близько 3-4 дюймів) - вони вже обстріляні і обезголовлені, але у них все ще синя жилка йде по середині . Моя нинішня техніка - поставити крапку гострим ножем просто під частинами жилки, а потім витягнути її, на зразок відклеювання бавовняної нитки. Це займає досить багато часу, має бути кращий шлях ..? Чи є метелик способом цього досягти?


Як цікавий факт: "жилка" - це не вена. Це кишечник, і тому він наповнений тим, чим кишечник заповнений. Якщо ви хочете повністю зійти з розуму, купуйте свіжі живі креветки та тримайте їх у прохолоді з солоною водою протягом 24 годин. Вони будуть ... евакуйовувати все, що є присутнім, і розвиватися вже не потрібно. Також працює для омарів, лангустів тощо.

Відповіді:


3

Зазвичай я розрізаю м’ясо креветки трохи вище і вздовж лінії вени, щоб її оголити і щоб було легше потім витягнути.

Це відрізняється від кременевої креветки, яка передбачає більш глибокий зріз (але не на всьому протязі) креветки по більшій частині її довжини по тій же лінії, що і розріз для знежирення, але зазвичай залишає хвіст.

Це відео показує техніку знеструмлення та метеликів.


4

Ви пробували базовий девайнер для креветок з креветками? Трохи практики, і це насправді досить ефективно.

Креветки deveiner


1

Забийте за спину, як згадуєте, а потім вишкребіть вену під холодною проточною водою за допомогою ножа чи великого пальця.


1
Якщо ви будете забивати в бік, а не безпосередньо над веною, ви не переріжете вену. Їх, як правило, легко витягнути і вийдуть цілими шматочками, якщо ви її не покладете. Вода лише для того, щоб вона не прилипала до пальців.
Адам Шемке
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.