Що можна використовувати для заміни яєць у рецепті?


8

Я не веган або щось таке, але мій шлунок не може приймати багато курячих яєць в їжу.

У мене є рецепт імерійського рецепту хачапурі (плоский хліб з сиром), де яйця використовуються як «клей» (я думаю) для начинки. (Вибачте, сам рецепт є російською мовою, я дам будь-які деталі, якщо потрібно.)

Тепер цей рецепт також використовує яйця для тіста. Це трохи занадто багато яєць для мене. Я хотів би замінити яйця в заповнення чимось. (Інший варіант - залишити яйця начинками і замінити їх на тісто - але я відчуваю, що смак зміниться дуже різко.)

Зауважте, що мене не цікавлять комерційні (або "хімічні") рішення.

Оновлення:

Інгредієнти для заливки:

  • М'який сир (150 г)
  • Твердий сир (150 г)
  • Два яйця
  • Трохи трав і сіль за смаком

Ось версія рецепта Google Translate . Я думаю, що це більш-менш зрозуміло.

Ще одне оновлення:

Зауважте, що не варто отримувати абсолютно однаковий смак з модифікованим рецептом. Я погоджуся на все, що на смак вистачить і є більш-менш таким же чином, як і оригінал.


1
Привіт Олександре, ласкаво просимо на сайт. Я думаю, вам потрібно буде повідомити нам, які інгредієнти є для начинки, принаймні, щоб ми могли найкращим чином допомогти вам.
Сем Холдер

Відповіді:


5

Схоже, ви в основному робите сирний заварний крем для центру хліба. Насіння льону не надасть вам міцної, яєчної текстури. Натомість я б використав те, що вже має таку текстуру вареного яйця, як тофу, яка також не надасть ніякого аромату (тому вам потрібно буде вирішити цю проблему окремо).

Експериментуйте з різними препаратами, але я б почав з шовкового тофу, а потім пюрируйте тофу в блендері з трохи кукурудзяного крохмалю (щоб допомогти йому міцно підготуватися при приготуванні). Після того, як тофу буде оброблено, ви можете змішати в подрібненому сирі. і киньте заливку. Ймовірно, вам доведеться зробити кілька спроб, перш ніж отримати ідеальні заготовки, і пам’ятайте, що це не буде смаком, як оригінальна річ, але може мати достатню схожість.

EDIT: У відповідь на коментар, я б сказав, що ви можете спробувати використовувати тапіоку у високій концентрації, розчинену у трохи молока чи вершків. Після приготування (сподіваємось) тапіока допоможе створити потрібну текстуру, і вона фактично не вплине на аромат.

Інший (очевидний) варіант - просто залишити яйця і не замінити їх нічим. Це не буде те саме, але жодна з цих замін не буде, і це, швидше за все, буде добре.


Тофу досить важко потрапити сюди ... Також я намагаюся уникати сої в їжі.
Олександр Гладиш

3

Яйця мають різні властивості, серед них:

  • як "клей", як ви пропонуєте, ви можете замінити їх на якийсь желатин або пектин. Ви можете знайти його природним чином у деяких плодах насіння або рибних / курячих кісток. Промислові флани використовують агар-агар із червоних водоростей.

  • як емульгатор, як у майонезі, ви можете замінити їх часником, гірчицею або анчоусом. Багато середземноморських рецептів використовують це (наприклад, айолі).


Я не люблю гірчицю. Часник та / або анчоус звучать як цікава ідея! Це буде зовсім інше блюдо ... але, схоже, варто спробувати.
Олександр Гладиш

3

Це питання дає кілька загальних замін вегетаріанських яєць. Той, що може відповідати вашим потребам, - це насіння льону та вода.

Крім того, хоча ви згадуєте, що не можете брати багато курячих яєць, як щодо заміни на інше яйце? Це працює для вас?


Я повинен спробувати інший вид яєць - але, я думаю, краще зменшити кількість незалежно від виду.
Олександр Гладиш

2

Я опублікую декілька прикладів, на які я вважаю, що добре підходить для вашої ситуації нижче, але на наступній сторінці є кілька чудових замінників яєць у різних ситуаціях, якими ви їх використовуєте.

http://www.foodsubs.com/Eggs.html

Для начинки ви можете розглянути можливість використання Silken Tofu, оскільки він дещо нагадує текстуру яєчня і дуже добре сприймає аромати.

Якщо ви хочете замінити яйця в тісті, ви можете використовувати кілька речей:

  • 1 яйце = 2 столові ложки рідини + 2 столові ложки борошна + ½ столова ложка вкорочення + ½ чайної ложки розпушувача + 2 краплі жовтого харчового барвника, якщо ви хочете колір з жовтка
  • льняна каша (Зробіть лляну муку, подрібнивши насіння льону в блендері до отримання консистенції кукурудзяної муки. Використовуйте дві столові ложки льняної крупи плюс 1/8 чайної ложки розпушувача плюс 3 столові ложки води на кожне яйце, яке вимагається в рецепті.
  • майонез (Замініть 3 столові ложки майонезу на кожне яйце, яке вимагається в рецепті.)
  • желатин (Для заміни кожного яйця: 1 столову ложку не ароматизованого желатину розчиніть в 1 столовій ложці холодної води, потім додайте 2 столові ложки окропу. Збийте енергійно до пінистості.)

1
Виглядає цікаво, дякую. Я це вивчу. Одна примітка: майонез робиться з яйцями, тому, я думаю, він насправді не є заміною (але він повинен зменшити пропорції яєць, я згоден).
Олександр Гладиш

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.