Чи є спосіб сказати, чи буде гарбуз корисний для приготування їжі?


8

Настав сезон гарбуза, і мені було цікаво, чи є спосіб сказати, чи гарбуз збирається досить смачно приготувати. Я думаю, що це подібна ситуація, як з кавуном - ви не можете реально розрізати його, щоб перевірити, чи буде він добре смакувати.

Відповіді:


8

Багато сортів гарбуза, що продаються восени в магазинах США, є декоративними - їх вирощують за зовнішнім виглядом та розмірами, а не для приготування їжі.

Запитайте "гарбузові цукор" або "гарбузові пиріжки" у вашому продуктовому магазині, на фермі або на фермерському ринку, і ви повинні знайти їх - вони, як правило, менші, присідаючі, ніж круглі (хоча, деякі ринки фермерів можуть бути є інші сорти гарбузових «пирогів»).

Якщо ви не можете їх знайти - я б пішов з гарбузом з жолудями, а не з однією з декоративних гарбузів.


6

Я думаю, ти маєш рацію, що вони схожі на кавун, оскільки справді не існує остаточного способу сказати, чи дозріли вони і з якими добре готувати. Є кілька ознак, на які можна звернути увагу.

  1. Як кавун, кинь його. Він повинен видавати порожній звук.
  2. Перевірте шкіру. Він повинен бути жорстким, як оболонка. Натисніть на свою мініатюру; вона повинна протистояти проколу.
  3. Переконайтесь, що лоза, яка прикріплена до гарбуза, загинула та стала коричневою та деревною. Це хороший показник того, що вона дозріла і готова до вживання.

Удачі!


4

Помаранчева гарбуз є гарним показником стиглості, хоча при деяких марках гарбуза гарбуз може дозріти, перш ніж помаранчевий. Що потрібно реально шукати:

  • Гарбуз звучить порожнисто при ударі (як кавун)
  • Шкіра вмкнеться, але не проколюється, коли ви натискаєте на неї нігтем
  • Стебло тверде
  • Є довге стебло (вживання в їжу сповільнює будь-яку гниль гарбуза)

Якщо ви збираєте гарбуз самостійно, дезінфекція шкіри під час збирання вбиває будь-які бактерії, які можуть викликати гниття. Зазвичай це робиться з 10% розчином хлорного вапна. Витримування гарбуза протягом 10 днів при температурі 80 ° F або близько того в темному місці також продовжить термін зберігання.

Після придбання гарбуза зберігайте її під прямими сонячними променями при кімнатній температурі для максимального терміну зберігання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.