Хороший спосіб запобігти накопиченню жиру на кухні?


9

Мої кухонні предмети в результаті отримують липке жирове покриття, коли я готую регулярно. Речі навіть поруч з плитою. У мене немає вентилятора, що я можу зробити з цього приводу?


2
Вживайте менше жиру, регулярно чистіть? Ласкаво просимо у досвідчені поради!
Stephie

3
Чесно кажучи: придбайте собі витяжку. Якщо ви готуєте регулярно, ви хочете отримати належне обладнання, чи не так?
eckes

Відповіді:


6

Якщо посудомийна машина присутня, дістаньте безпечні для миття посуду коробки з кришкою на них і зберігайте в цих ящиках рідше використовувані предмети. Щоразу, коли ви робите «глибоку чистку» своєї кухні, кладіть коробки в посудомийну машину, розбираючи вміст.


6

Кухонна плита / витяжка. Правильний сорт висмоктує весь жирний дим, пропускає їх через вуглецевий фільтр (який потребує змін) і виводить його назовні, або вгору (на менших кухнях, де не можна його відводити. Це також корисно, якщо ви готуєте щось, що можуть мати дратівливі випари.

Тут майже нічого не пом'якшить проблему.


3

Я думаю, що їх очищення - найкраще. Я завжди прибираю свою робочу станцію відразу після варіння, будь то смажена або просто обсмажена, оскільки масло легко розбризкує.

Не припускайте, що ви могли їх почистити пізніше, а може, після декількох раундів приготування, тому що вони будуть липнути і затвердіти. Незабаром, це буде важко прибрати.

Але якщо є випадок, коли ваш жир накопичується не так вже й погано, використання коксу з лимоном справляється із-за рівня кислотності в 2.1

Для приготування їжі використовуйте інші способи, ніж смаження. Серйозно поставте кришку на сковороду, використовуйте більш низькі температури для приготування їжі та використовуйте олії та жири з більш високою температурою. Чистіть регулярно, як можна швидше після приготування, старі покриття важче зняти


1

У мене те саме питання - і у мене немає витяжки, оскільки це будинок у віці ~ 85 років, і мені доведеться втратити або змінити верхні шафи, щоб це зробити.

Моя єдина пропозиція - зберігати речі, які дратують чистити в шафі, коли ви смажите, а потім прибирайте шафи після цього. Якщо у вас немає хорошого місця для зберігання, можна накрити їх поліетиленовим пакетом.

Можливо, ви зможете покрити шафи чимось - скотчем обклейте або подібне, щоб воно не піддавалося.

... на жаль, над моєю плитою є стійка з горщиком та гачки з посудом прямо за нею ... тому вони насправді не в змозі захистити їх, не знімаючи все. (і чистка горщика для стікання відсмоктується, оскільки деякі гачки на шасі неможливо зняти без демонтажу)


0

Деколи я готую бризки їжі і кладу кухонний рушник на речі, які хочу захистити. Я почав робити бекон в духовці і рідко смажу що-небудь, крім яєць. Але якщо ви спробуєте прикрити речі, принаймні, після того, як миєте посуд, це допоможе


0

Насправді є рішення після знежирення оцтом спочатку, а потім створіть пасту з харчовою содою, щоб потім видалити будь-яке вперте нагромадження, як тільки все буде чисто і сухо, візьміть серветку / паперові рушники, змочіть трохи мінерального масла і протріть все, що не зупиниться проблема, але це позбавляє від болю при чищенні пізніше запобігає тому, щоб накопичення жиру не застрягло. Сподіваюсь, що це допомагає також сподіваюся, що я правильно повторив кроки. Я бачив це на YouTube на відео про прибирання кухні з очищення кухні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.