CaCl2 та виготовлення сиру


3

Я вчуся робити сир. Я читаю. У мене є запитання.

У чому полягає застосування хлориду кальцію (CaCl2) у виробництві сиру?

Amazon продає CaCl2 (H2O) n гідролізований хлорид кальцію за ~ 8 доларів за пляшку 4 унції.

Чи можу я використати натомість 2 долари кристалів CaCl2 icemelter (також продаються Amazon)? Або величезний пакет ікемеллерів $ 4,99, який я отримав від АЗС?

Примітка: Сподіваючись запобігти анекдотичні відповіді. Перш ніж хтось скаже "чистота" та "їстівність" або "харчовий сорт",

  • Я би сподівався, що хтось, хто насправді знає, як виготовлені пакети icemelter, зможе сказати, що пакети icemelter не підходять.
  • Чи є якась різниця в їстівності між відкритими на відкритому повітрі умовами на відкритому повітрі морською сіллю, як витягується, як icemelter CaCl2

Сіль для обмерзання, безумовно, не є безпечною для їжі ... Я б її не використовував.
Макс

Макс, саме той тип відповідей, на який я сподіваюся, не.
Сінтія Авішегнат

Відповіді:


5

Взагалі хлорид кальцію використовується для виготовлення сиру для стабілізації та зміцнення сирної маси. Це більше необхідно молоку, яке пройшло стандартну сучасну процедуру переробки (пастеризація, гомогенізація тощо). Нагрівання та жорстка поводження з молоком порушує рівновагу кальцію в різних компонентах молока, а для отримання успішної згортання необхідний адекватний кальцій. Зазвичай НЕ слід застосовувати в сирах, де сирна маса потребує гнучкості, наприклад, для розтяжки в моцареллі.


Що стосується пропозиції використання промислових хімікатів у своїй їжі, я б цього не робив, якщо це насправді не позначено "харчовим рівнем". Я маю науковий досвід і знаю досить багато про хімічне виробництво. Промислові хімікати можуть вироблятися в безлічі процесів на всілякому обладнанні, яке, можливо, поводиться і з іншими хімічними речовинами. Я впевнений, що продукти, що розплавляються на льоду, зазвичай мають досить низький поріг для подібних матеріалів, оскільки вони хочуть запобігти забрудненню навколишнього середовища. З іншого боку, багато матеріалів для розплавлення льоду містять інгредієнти, крім CaCl2 з різних причин. Деякі з цих добавок можуть бути не безпечними для прийому всередину або затвердженими як харчові інгредієнти.

У будь-якому випадку, навіть якщо це "просто" CaCl2, "харчові" матеріали повинні відповідати навіть більш строгим конкретним нормативним стандартам, які вимагають, щоб такі мікроелементи були нижче небезпечних порогових знаків при попаданні всередину (на відміну від простого потрапляння на шкіру чи що б там не було зазвичай буває з ікемелдом).

Чи означає це, що ваш конкретний матеріал із «пакету імемелтерів» небезпечно заковтувати? Можливо, ні, але я б не вживав його в їжу, якщо б він не мав позначення "харчовий клас" або я безпосередньо зв’язався з виробником і отримав від них пряму відповідь, що це безпечно їсти. Ніхто на цьому форумі не може сказати вам, як конкретний виробник виготовляв чи обробляв хімічну речовину промислового рівня. (Сумніваюсь, ви отримаєте гарантію від виробника, якщо вона вже не позначена як "харчовий клас".)

Як би там не було , але є й дешевші альтернативи. Можна придбати харчовий хлорид кальцію в кристалічному вигляді. (Іноді це використовується для консервування, домашнього приготування та інших застосувань.) Це, як правило, набагато дешевше, ніж купувати рідину. Швидкий пошук показує, що фунт цієї штуки можна було коштувати за 10 доларів або менше, а фунт повинен бути достатнім для приготування сиру з понад тисячею літрів молока . Я впевнений, що краще знайти пропозиції; це був один із перших хітів, які я побачив. (Якщо ви вирішили зайнятися промисловістю, є багато хімічних компаній, які продадуть вам мішок на 50 фунтів харчового CaCl2 приблизно за 50 доларів.)

Тоді вам просто потрібно скласти розчин відповідної концентрації, який відповідає вашій рідині CaCl2, що виробляє сир, яка, як правило, становить близько 30% CaCl2 по вазі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.