Зробити Fudge - розрахунок температури / вологості?


8

Близько 15 років тому, будучи студентом, я працював у магазині приготування страв. Пам’ятаю, це було не так прямо, як кипіти, круто, продавати.

Був певний розрахунок, щоб визначити правильну температуру, щоб перестати кипіти суміш. Я знаю, що загальна ідея - 234 ° F або 112 ° C, але я пам'ятаю, що у нас був показник вологості, і це потрібно було використовувати для розрахунку, щоб дістати до правильної або точної температури, щоб вилити суміш для роздуву на величезний мармуровий стіл, щоб почати охолоджувати та формувати колоди фадзів.

Хтось там знає, як працює цей розрахунок?

Ось посилання з корисною порадою

Відповіді:


1

Я думаю, ти маєш це назад. Вони не вимірювали вологість для обчислення температури. Швидше, для домашніх кухарів температура використовується для визначення вологості.

У приготуванні приправок мета приготування - просто знизити воду в цукровому сиропі до певної концентрації. Цукрові сиропи виробляють цукерки різної твердості в різних концентраціях.

При приготуванні інших речей, таких як м'ясо, температура має важливе значення, оскільки вбиваються погані помилки або денатурируються м’ясні білки при певних температурах. З іншого боку, цукор не змінюється при температурі, яка використовується для виготовлення цукерок. Вода просто кипить. Зазвичай це погано, коли темпси нагріваються досить, щоб почати змінювати цукор, тобто карамелізацію.

Цукрові сиропи киплять при більш високій температурі, оскільки вони стають більш концентрованими. Тому температуру можна використовувати для визначення концентрації. Температуру вимірювати набагато простіше, ніж концентрацію води. На жаль, температура кипіння води різко змінюється залежно від висоти. Я перемістився з рівня моря в гори, і температура кипіння води змінилася на 9 градусів F. Це суттєва різниця в концентрації цукерок, і я повинен скоротити час приготування своїх рецептів.

У комерційних умовах варто витратити кошти і зусилля, щоб безпосередньо виміряти вологість сиропу. Це дурніше. Однак для домашніх кухарів термометри є дешевими та зручними у використанні. Тому більшість рецептів написані з точки зору температури, а не концентрації цукру.


добре, взяли. але лише одна інша річ. скажімо, якщо висота між пустелею Навада та дощовим лісом Амазонки, де однакова, напевно, консистенція вигулу буде зовсім різною через різкі перепади вологості в атмосфері?
ранок

Наскільки я розумію, температура сиропу при заданій концентрації та товщина цукерок при цій концентрації не змінюватимуться би при атмосферній вологості. Цукерка швидко розм’якшиться, оскільки вона поглинає воду з повітря.
Собачатіна

-1

Під час виготовлення будь-яких старих модних цукерок вологість контролює, якщо цукерки налаштовані. НІ МАТЕРІ, як довго ви готуєте. Вологість повинна бути досить низькою, коли роблять цукерки старої моди. Я просто не знаю, наскільки точно. Я чекаю, поки воно знизиться до 45%. І в мене немає проблем.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.