Розширення від домашньої пекарні до комерційної пекарні


8

Я зараз пекар десерту на моїй ліцензованій домашній кухні і переїжджаю до магазину роздрібної торгівлі з комерційною десертною випічкою. Мої фірмові рецепти чізкейків, тортів із шарами, тістечками, печивом та швидким хлібом адаптовані для приготування чудових десертів у моїх 3 домашніх духовках. Я використовую променисте тепло для їх випікання. Тепер я масштабую. У мене є ВЕЛИЧЕЗНА стурбованість щодо використання комерційної конвекційної печі для випікання моїх продуктів - особливо сирників, оскільки вони такі делікатні. Деякі з моїх рецептів потребують водяній бані. Деякі ні. Чи є якісь питання, над якими мені потрібно стежити, щоб мої сирники вийшли з тим самим зовнішнім виглядом та якістю продукту, який я виробляю в домашніх духовках? Будь-які поради, будь ласка? Велике спасибі


1
Привіт, ласкаво просимо на обмін стеками. Я не фахівець з управління комерційною кухнею, але гадаю, що це занадто широке запитання, щоб наш формат запитань добре відповідав.
Даніель Гріском

Ви впевнені, що потрапите в конвекційну піч? Я запитую, бо є неконвекційні комерційні печі. Моя улюблена революційна піч, а також є стандартні духові шафи. У будь-якому випадку, я впевнений, що вам доведеться внести деякі корективи.
Полб

Відповіді:


7

Багато що залежатиме від того, які саме печі ви отримуєте для нового місця розташування або які ви отримаєте з новим розташуванням. У певних конвекційних печах для природного газу, з якими я можу пограти, іноді є вентилятори, які можуть бути високими, низькими або вимкненими - але ви ризикуєте отримати більше нерівностей, ніж домашня піч, якщо повітродувки вимкнені.

Переважно потрібно експериментувати. Спочатку, ймовірно, з меншою, ніж повною партією, а потім із партією, яка наповнює нові духовки або такі великі, як ви очікуєте, виготовлення на новій кухні.

Щодо хліба, я вважаю, що CNGCO (як очікувалося) готують трохи швидше, ніж моя домашня піч без конвекції при тій же температурі. Можливо, вам знадобиться регулювати температуру та час, щоб отримати подібні результати у новому обладнанні. Якщо у вас в новому просторі є 3 духовки, ви, мабуть, виявите, що кожна з них дещо інша, ніж інші, навіть якщо всі три є однаковою маркою та моделлю. ( Редагуйте, додайте :) Хоча я ніколи не печу чізкейк у тих духовках, мені здається, що штатні кухонні працівники (яких я не є) роблять це з певною регулярністю. Я, здається, більш схильний до виготовлення дріжджового хліба ...

Не сподівайтесь вступитись і не почати вимальовувати досконалість відразу - було б чудово, якби це сталося саме так, але дивно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.