чи можна використовувати тостер-піч для випікання тортів та кексів?


3

Я шеф-кухар-любитель, який захоплюється кулінарією. Шукаю невелику доступну піч, яку можна використовувати для випічки, але я не впевнений, на яку саме піти. тобто тостер, мікрохвильова піч або міні-духовка. Порадьте, будь ласка.

Відповіді:


4

Я не знаю, що таке "міні-піч", тому я пропущу цю.

Ні в якому разі не слід діставати мікрохвильовку. Мікрохвильова піч не підходить для випічки. Є моделі, які повинні бути одразу мікрохвильовою та конвекційною духовкою, але я часто чув, як вони не вимикають мікрохвильові печі, коли вони перебувають у режимі конвекції, незважаючи на те, що в інструкції сказано інше. Якщо у вас трапиться така модель, ви не зможете спекти в ній торти.

У мене є тостер духовки такого типу:

введіть тут опис зображення

Він добре допомагає мені для всіх видів випічки пирога та хліба. Що б не пішло не так з моїми тортами, я ніколи не відчував, що саме піч стала перешкодою для того, щоб вони покращилися.

Наскільки я знаю, ви не можете використовувати крихітні тостери, що мають глибину лише близько 15 см. Я ніколи цього не пробував, але боюся, що нагрівальні елементи занадто близько, а також ти не можеш помістити туди сковороду для торта.


спасибі спасибі тобі soooooo. Це дійсно допомагає мені, тому що я застряг @ rumtscho
Quiygee

Я б назвав це міні-духовкою (але духовки з тостером насправді не є річчю тут у Великобританії)
Chris H

Шукайте міні-духовку з кварцовими нагрівальними елементами для найкращих результатів, але це може поставити її за межі "доступного" діапазону залежно від ваших меж. Бревіль виготовляє з кварцовими елементами близько 250 доларів на Amazon. Так, це не тостер на 50 доларів, але це набагато надійніша робота.
Кріс Бергін

1

Хороша комбі мікрохвильова піч може зробити це, але верх може швидко приготувати трохи.

У нас є Panasonic, який має функції мікрохвильової пічки, гриля та конвекції, а також комбінації мікрохвильової піч з двома іншими. У режимі конвекції використовується верхній елемент, і вентилятор, отже, верхівка їжі може занадто швидко зарум'янюватися. Фольга повинна допомогти. Дані керування, приготування їжі в металі та споживання електроенергії (як у книзі, так і перевірені за допомогою вимикача 6А) виключають мікрохвильові печі, які не повинні, на відміну від деяких моделей, які покладаються на вимкнення мікрохвильовий компонент до нуля з неточним циферблатом.

Це було не дешево, але доступні дешевші моделі. Шукайте посібник в Інтернеті, щоб дізнатися більше, як тільки ви визначили модель.


Я точно буду @chris H
Quiygee
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.