Що відбувається, коли ви печете яблука Винесап?


8

Досліджуючи відповідь на запитання, чому яблука в пирозі стали кашкоподібними , я помітив, що дві мої кулінарні книги суперечать одне одному щодо яблучного вина, щодо того, чи залишається він твердим при випічці. Коли яблуко Winesap випікається, чи стає воно м`ясистим, як Макінтош, чи залишається твердим, як бабуся Сміт? Я ніколи не вживав і не їв Winesap, тому сподівався, що хтось має з ними досвід.


ви намагалися зробити щось на зразок запечених скибочок яблука (можливо, з тестом разом з Макінтошем та бабусею Смітом), щоб побачити?
justkt

Після того, як я подивився кілька фотографій яблук Винесап, я виявив, що вони такі ж, як і яблука Стаймана. Вони незабаром будуть в сезоні, і я спробую запропонувати запропонований вами експеримент. Дякую.
папін

Відповіді:


8

Я пішов на ринок фермерів минулого тижня і купив різноманітні яблука.

Після приготування, ось замовлення від найм'якших до найтвердіших:
McIntosh, Cortland, Winesap, Yellow Delicious.

Макінтош, звичайно, практично розсмоктується. Якщо ви хочете приготувати швидкий соус з яблук або якщо вам подобається по-справжньому кабачковий пиріг, вони найкращі.

Я, як правило, віддаю перевагу Кортленду для пирога, але вони не повністю розчиняються, але також не підтримують свою форму. Я думаю, що я спробую спробувати Winesap; Я думаю, що вони чудово підійдуть для пирога.

Яблука Winesap я використовував дуже м'яко, але вони все ще тримали форму. Подумайте про це як стиглий банан або грушу - він має форму, але ви можете зцідити це дуже легко. Через 30 хвилин у духовці (зробивши яблуко хрустким) вони стали досить м'якими, що легке натискання виделкою збило їх. Вони не залишалися настільки твердими, як "Жовтий смачний", і, безумовно, не такі тверді, як бабуся Сміт.


Ваше замовлення дуже корисне. Дякую.
папін

1

Я переїхав до Гонолулу 40 років тому, і мені так сумно, що яблука з вином більше не відправляються сюди на День подяки. Вони є абсолютним найкращим для яблучних пирогів - твердих, терпких, відтінкових - з невеликою кількістю цукру, залежно від того, наскільки терпкою буде партія (я використовую рецепт Better Homes & Garden) та чудовою домашньою пиріжковою скоринкою - ням ! Бабуся Смітс, на мою думку, порівняно плоска і несмачна. Медові крихітки - це те, що я зараз використовую замість винного вина - я виявив, що Фуджі занадто солодкий.


0

Ця сторінка стверджує, що вони матимуть форму:

Яблука з вином (Stayman Winesap) - це міцне, але соковите яблуко з винним, терпким смаком. Вони гарні для їжі у свіжому вигляді, для виготовлення сидру та для випічки. Оскільки вони добре тримають форму при запіканні, вони гарні для приготування яблучних пельменів.


1
papin вже має конфліктну інформацію та шукає когось із досвідом. не відповідь у Вікіпедії
SamAlterman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.