Великобританія альтернатива кукурудзяному сиропу?


8

Я помічав, що часто, використовуючи рецепти з США, вимагається кукурудзяний сироп, і мені було цікаво, що найкращою альтернативою було б потрапити у Великобританію?

Я чув, як деякі люди говорять про те, що золотистий сироп можна порівняти, але при використанні його в кулінарії (особливо в випічці) завжди здається, що він надає липкої / тягучої текстури, яку, на мою думку, не передбачається там?

Будь-які ідеї?


2
Для чого ви використовуєте сироп?
awithrow

Зазвичай випічка - але при використанні золотистого сиропу воно, як правило, робить все набагато липкішим, ніж я очікував - але, оскільки я не знаю, що таке кукурудзяний сироп, це може виявитись, яким воно має бути!
Dibstar

Кукурудзяний сироп, як правило, робить речі клейкими. Одне з класичних застосувань для цього - зробити пиріг з пеканом, який є липкою, цукровою, смачною масою.
Марта Ф.

Відповіді:


6

Наскільки я розумію основну хімію, золотистий сироп повинен зробити вам добре.

Інший варіант - розчинити багато цукру в гарячій воді, а потім повільно зменшити його до потрібної консистенції, яка повинна бути більш-менш ідентичною кукурудзяному сиропу.


Золотий сироп повинен працювати. Але кукурудзяний сироп у США зазвичай додає ваніль. Ви можете додати трохи екстракту ванілі, щоб отримати той самий аромат.
Марта Ф.

Зауважте, що для виготовлення цукерок (включаючи фари) хитрість розчиненого у воді цукру не підійде . Причина, коли ви додаєте кукурудзяний сироп до багатьох рецептів цукерок та цукерок, полягає в тому, що різні типи молекул цукру (фруктоза проти глюкози проти сахарози) взаємодіють між собою, тим самим запобігаючи кристалізації.
Marti

2

Я теж намагалася зробити тверді сині цукерки для тортів на день народження "Заморожені Діснея" із золотим сиропом.
Тепер я знаю, чому вони кажуть «вживайте кукурудзяний сироп» - як золотий сироп впливає на колір цукерки. Поки колір був невірний, цукерки вийшли дуже приємні.


2
Привіт і ласкаво просимо на сайт! Я взяв на себе сміливість трохи відредагувати ваше запитання: ми, як правило, пропускаємо "смаколики", як привітання, і просто надаємо голі факти. Це робить сайт простішим для читання. Якщо ви заперечуєте, ви можете будь-коли відмовити мої зміни.
Stephie

0

Рідка глюкоза буде добре працювати, я використовую це у багатьох своїх власних рецептах, коли мені потрібно, що ви можете придбати в хіміках та супермаркетах.


-1

Я зробив моделювання шоколаду, замінивши кукурудзяний сироп медом, і це було чудово!

85 г меду (я використовував кори з медом, який не такий солодкий, як квітковий мед) 225 г шоколаду (я використовував білий шоколад)


-2

1,25c (296ml) цукру, розчиненого в гарячій воді 0,25c (59ml), еквівалентно сиропу Light Corn.


2
На жаль, це не зовсім коректно. Якщо вам просто потрібен рідкий підсолоджувач, ваш метод працює, але хімічно кажучи кукурудзяний сироп - це переважно фруктоза, тоді як звичайний цукор - сахароза, тобто половина фруктози, половина глюкози в спільних меокулесах. Для приготування цукерок тебавіур зовсім інший. Ласкаво просимо на сайт, btw.!
Stephie

-2

Золотий сироп повинен добре працювати, оскільки він має схожу текстуру.


Уже є відповідь, яка говорить про це, з трохи детальніше. Ви, ймовірно, знайдете свої публікації, які краще отримаєте, якщо вам потрібно додати щось нове.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.