Чи безпечна арахісова олія безпечного використання?


6

Я вже один тиждень зберігав використане арахісове масло в холодильнику. Я процідив це через кавові фільтри, і він виглядав дуже чистим і чітким. Зараз це виглядає хмарно і молочно. Чи добре це використовувати? Я використовував це для приготування риби та заспокоєння цуценят.


3
Жири поводяться по-різному при різних температурах - це може бути хмарно, тому що холодно, і очиститися, якщо його залишити на прилавці на деякий час. якщо все-таки проясниться, коли повернуться до кімнатної температури, то різниця у зовнішньому вигляді пояснюється. Я залишу це для того, щоб хтось із більшим досвідом сказав, чи це нормально використовувати, оскільки я не знаю змінних.
Мега

Відповіді:


9

Може залежати від темп. вашого холодильника, але коли я зберігав абсолютно нову (тобто невикористану) пляшку з арахісовою олією у своєму холодильнику, він набув каламутного та густого кольору, особливо коли рівень у пляшці трохи нижче повного. Коли я хотів його використати і дістав пляшку з холодильника, вона "розморозилася", як тільки нагрілася, і виглядала & діяла так, як коли я її купувала.

Канолова олія не так поводиться для мене. Тому це може бути властивістю арахісової олії, коли стає холодно. Чи відлигає ліва ваша олія і виглядає чітко, коли ви дозволите їй потрапити до кімнатної температури?

З іншого боку, якщо ви використовували його для приготування риби, я думаю, вона все одно матиме принаймні легкий рибний смак, навіть якщо вона буде проціджена ідеально. Можливо, краще все-таки не використовувати його для тонких делікатних десертних предметів.


3
Я думав те саме - оливкова олія, безумовно, робить і мутну (а іноді і тверду) річ. Я бачив, як деякі контейнери згадують про це, але далеко не всі.
Джо

6

Рекомендації щодо арахісової олії кардинально відрізняються, вимагаючи від 1 місяця до трьох років зберігання після відкриття, більшість із яких вимагає охолодження не потрібне. Якщо чиста арахісова олія, швидше за все, в бік низької сторони, то я б схильний також до охолодження. Помутніння повинно бути просто жирами, які починають твердіти, що не є ратифікацією чи хімічною реакцією. Використовувати його слід добре, але я поверну його до кімнатної температури і даю можливість очиститися перед нагріванням або спочатку нагрівати його повільно. Якщо ви почнете швидко нагрівати частково затверділі оливи, вони можуть мати тенденцію до спливу та бризок більше, ніж зазвичай.


Вискакування та бризок відбувається через воду в олії. Як тільки олія наблизиться / перекипить, вода перетворюється на пару і розширюється. Забезпечення низької температури дозволить мінімізувати бризки, поки вся вода не закипить.
JS.

5

aswine правильна. Помутніння - це функція кількості насичених жирів у олії. Чим більше насиченого жиру містить олія, тим вище температура твердне. Як прокоментував Джо, оливкова олія також стане каламутною / затвердіє і в холодильнику.

Це причина, що виробники «гідрогенізують» олії для виробництва маргаринів. Чим більше атомів водню вони можуть приєднати до олії, тим вона більш "насичена" і тим твердішою вона є при кімнатній температурі. Сало, сало для жиру, сильно насичений, твердий при кімнатній температурі. Деякі олії менш насичені, тому вони залишаються рідкими при кімнатній температурі та холодильнику. Ваша арахісова олія знаходиться в середньому діапазоні, тому вона просто помутніла в холодильнику.

Щодо мікробів, що ростуть в олії, вони точно можуть. Визначення впливу повітря (кисню) та руйнування нафти (що посилюється теплом) є більшими винуватцями. Ця поломка має декілька показників, головним для мене є прогорклий запах. Зберігання олії, запечатаної від повітря та зберігання в холодильнику / морозильній камері, допоможе уповільнити розпад.

Зберігайте оливи щільно закритими, подалі від світла та прохолоду, а холодильник, як правило, не потрібно. Масла, які я не використовую часто, я купую в менших кількостях, тому я закінчую їх використанням, перш ніж вони проїжджають, сидячи на прилавку.

Деякі олії, як-от волоський горіх, швидко прогоріли і повинні зберігатися в холодильнику. Досвід направить вас сюди.

Я особисто не надто переживаю мікроби в моїх оліях. Вони, як правило, починають погано пахнути, перш ніж викликають здоров'я. Я також не лікар і не готую для тих, хто має імунну систему, тому вам потрібно телефонувати тут.

На Півдні жир бекону часто залишають при кімнатній температурі. Це можна зробити завдяки високому вмісту солі. Просто переконайтеся, що не змішуватись з іншими жирами або маслами.

Нарешті, (і це, швидше за все, почне боротьбу) масло можна безпечно залишити при кімнатній температурі (на деякий час). Це чудово, якщо вам подобається розстібати м'яку кнопку на тості. Тривалість часу, що його можна буде залишити, - це залежно від температури приміщення і кількості солі у вашому маслі. Деякі люди використовують для цієї функції масло-дзвіночки.

Масло не протримається так довго на прилавку, як у холодильнику. Крім того, ваш ніс підкаже, коли ви занадто довго вийшли з нього, і його потрібно відмовитися. (Ми їмо це занадто швидко в моєму будинку, щоб це сталося, хоча. :-)


3

Так, це безпечно.

Нафта, навіть використана олія, має дуже малу водну активність , набагато занадто малу, щоб підтримувати ріст мікробів. Мало того, але, ймовірно, ви будете нагрівати олію до мінімум 300 ° F протягом декількох хвилин, коли будете використовувати її далі, що вб'є все, що виросло.

Насправді зберігання використаного масла в холодильнику не є необхідним з міркувань безпеки. Мене б більше турбувало згубність, якщо ви плануєте зберігати її на деякий час. Зберігати його в герметичній ємності в темряві є найважливішим; скло переважніше. Також допоможе холодна температура холодильника.

Причина, що масло помутніло, це те, що ви довели його до температури, при якій частина жирів у маслі затверділа. Це те саме, що відбувається із салом із салом, лише при більш високій температурі. Зрозуміло, коли тепло, але при кімнатній температурі непрозоре. Різні жири мають різну температуру плавлення / заморожування, залежно від довжини їх жирних кислот і того, насичені вони або ненасичені. Хмарність - це нічого не турбувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.