Чи є двомісячні яйця, закладені на задньому дворі курки, ще їстівні?


2

Хтось подарував мені яйця, закладені його курячим двором близько двох місяців тому. Я залишив їх у звичайному контейнері з яйцями на кухонному лічильнику близько двох місяців. Температура в приміщенні коливається від 50 F до високих вісімдесятих. Чи є вони ще їстівними?

Відповіді:


6

Ви можете перевірити яйце на його свіжість, поставивши яйце в миску з водою як видно тут .

  • Якщо яйце опускається на дно і лежить на боці, воно має бути свіжим і безпечним для вживання.
  • Якщо яйце опускається на дно і стоїть на одному кінці, то все одно має бути добре.
  • Якщо яйце плаває до вершини, це не свіже, але не обов'язково небезпечно їсти. У цьому випадку слід розірвати оболонку яйця і запах, якщо є неприємний запах див. тут . Якщо є неприємний запах, то не слід їсти яйце.

3

Напевно, ні. Звичайно, не за типовим стандартом цього сайту (все треба розглядати, як ніби ви годуєте людину з імунним порушенням, немовля та ін.) але без охолодження або консерваційного процесу, такого як водяний стакан, 2 місяці - це дуже, дуже довгий час, щоб яйця сиділи. Я цілком очікував, що вони дуже погано пахнуть, навіть не розтріскуючи їх, і, мабуть, мають дуже великий повітряний простір, а також від випаровування через корпус.


2
Якщо вони не були вимиті, яйця краще, якщо вони не охолоджуються, але після того, як вони охолонені, вони повинні залишатися охолодженими (у нас тут було кілька питань, але мій мобільний сигнал занадто повільний, щоб відстежити їх зараз). Випаровування вплине тільки на якість не безпеки, а лише в деяких рецептах.
Chris H
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.