Як видалити тістечка чисто з силіконових форм?


3

Нещодавно я почав розробляти тістечка в силіконових формах (зокрема, цей хлопець ), і я помітив, що це не має значення, чи я змащую, змащую & amp; борошно, використовуйте пам, використовуйте пергаментний папір (з і без жиру) або не робіть нічого: тістечка ніколи не гарантовано виходять чисто. Кожен метод дає деякі тістечка, які чисто окремо, з іншими, які втрачають різний ступінь їх дна до каструлі.

Примітка: з пергаментним папером, проблема чистого звільнення тільки отримує ногами вниз по дорозі на стадію, коли я очищувати папір від домового. У більшості випадків, папір витягує з неї тривіальну кількість крихти.

Який найкращий спосіб забезпечити ідеальне видалення тістечок з силіконового посуду?

Відповіді:


2

Заморожуйте тістечка у формі. Вони звільнять чисто.


1

Я спробував би пергаментний папір. Звичайно, це хороша ідея, навіть якщо нафта і борошно зазнають краху. Ви повинні вирізати його до розміру, але, принаймні, аркуші достатньо великі, щоб не було занадто багато клопоту.

Ви можете вирізати його більше, ніж каструлю в одному напрямку, так що він буде стирчати на двох сторонах, що дає вам щось захопити, щоб підняти і зняти тістечка. Для сковороди, яку ви зв'язали, розділивши її на сітку, ви могли б вирізати її на розмір в одному напрямку, покласти її поперек рядка, можливо, покласти кілька складки, щоб заохотити її спуститися в секції, а потім швидко відсікти її на окремі шматки.


Пробували пергамент, див. Редагування.
StevieP

3
@TtevieP технічно, це робить те, що ви просите ... Якщо ваш рецепт так липкий, що він не прийде чисто від пергаменту, ви можете розглянути інший рецепт або бути в порядку з грубим випуском, якщо ви дійсно любите смак цього. У мене ніколи не було серйозних проблем з випуском тістечок з каструль. Як правило, вони мають достатню кількість масла, щоб звільнитися.
Catija

Що можна додати до рецепту, щоб зробити його менш липким?
StevieP

1
Дизайн рецепту ускладнений. Можливо, це не липкість, а надмірна крихкість, або щось інше. Спроба декількох різних рецептів набагато менше роботи, ніж зміна цього, щоб виконувати по-різному.
rumtscho

1
Ви також можете спробувати змащувати або подрібнювати папір. Я підозрюю, що цього ще не вистачить, але папір повинен бути менш липким, ніж силікон, тому поєднання двох ніч має певну різницю. Ви також можете перевірити, що ви випікаєте тістечка потрібну кількість (виключення може зробити їх більш крихкими?) Або спробувати інші рецепти, якщо все інше не вдасться.
Cascabel

0

Досягайте, але беріть паперовий торт з чашкою і розрізайте його в прямокутнику і покладіть в нижню частину. Тепер він також може прилипати до паперу, але ви можете вирізати ножем.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.