Інструкція по догляду за пасткою для неприклеєних речовин PTFE: Функція «Приправи» першого використання


3

Купивши сковороду з антипригарним покриттям PTFE, я помітив щось в Інструкції з використання та догляду за продуктом для першого використання:

Перш ніж використовувати кухонний посуд, мийте вручну теплу мильну воду та ретельно висушіть. Потім приправляйте легким втиранням олії на варильну поверхню і нагріваючи посуд на середньому вогні протягом двох-трьох хвилин. Коли охолоне, мийте руки в теплій мильній воді та змивайте.

Цей процес приправлень заслуговує особливої ​​уваги, оскільки розділ ВАЖЛИВО повторюється (цитується у верхній кришці):

СЕЗОН ВАШУ КОКВАРДУ ДО ПЕРШОГО Вживання

Для непридатності корисності покриття з ПТФЕ очевидно, що метою є не розробка покриття масел, як це стандартна практика з чавуном. Інструкція не посилається на багаторазове нанесення олії в рамках догляду за посудом. Яке функціональне використання забезпечило б цей одноциклічний мазут? Видалення поверхневих забруднень? Безумовно, регулярно смаження на сковороді забезпечить достатню кількість олії, яка потім змиється.

Примітка, що не повторюється, чи слід заправляти сковороду з нержавіючої сталі з тефлоновим покриттям : це питання не в тому, щоб намагатися приправити сковороду з ПТФЕ, а про те, чому застосовувати масло радять як перше завдання, яке не приправляється. Перемогти антипригарне покриття, зробивши щось палицею, не є бажаною метою.

Відповіді:


3

Яке функціональне використання забезпечило б цей одноциклічний мазут?

Мені буде досить необачно сказати: взагалі жодного. Причин для цього немає.

Матеріали надрукуються на етикетках з усіляких причин. Я найкраще здогадуюсь, що вони або повторно використали буклет із типу сковороди, яка потребує приправ, або дизайнер упаковки, який недостатньо знав про сковороди PTFE, записав те, що, як він вважає, правдивий для всіх каструль, і жодна технічна особа не перевіряла це. Крім цього, існує ряд інших пояснень, чому інформація може виявитися невірною, включаючи інформацію, надану виробником про власний товар.

Спроба приправити сковороду з антипригарним покриттям насправді шкідлива, оскільки навіть хороше покриття буде гірше, ніж антипригарне. Якщо ви будете дотримуватися напівсердечних інструкцій, наведених тут, ви, швидше за все, закінчитеся поганим початком плямистого покриття, що досить болить. Отже, ви б без ризику ризикували своєю новою сковородою.

Нехтуйте і не приправляйте сковороду.


Я візьму вашу необачність і на початку підкажу.
користувач2943160

Оновлення: карта, безумовно, залежить від продукту, включаючи як номер продукту, так і зображення каструлі.
користувач2943160

через три хвилини на середньому вогні масло почне полімеризуватися?
Agos

1

Я підозрюю, що це скоріше крок очищення - видалення речей, які інакше потрапляли б у вашу їжу. Зокрема, деякі етикетки насправді добре прилягають до PTFE; клей на них пом'якшується олією, особливо теплою олією. Це дозволить видалити залишки клею. Я думаю, що така поведінка пов'язана з клеями на основі латексу.

Ви маєте рацію, що вам не потрібно покриття полімеризованої олії на вашому ПТФЕ.


Це трохи спекулятивно, але це було занадто багато, як відповідь, щоб бути коментарем.
Кріс Х

Ця сковорода, на щастя, не поставилася з наклейкою розміру каструлі в нижній частині. Не виявилося жодних залишків, і я очікував, що найкраще підійде мило, тепла вода та неабразивне очищення.
користувач2943160

Досить справедливо, але як говорить @rumtscho в іншій відповіді, текст стає повторно використаним. Навіть одна і та ж сковорода може продаватися в різній упаковці під іншою маркою
Chris H
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.