Як можна приготувати ріпу, щоб зробити їх менш гіркими?


8

Я очистив від шкірки та порізав ріпу, потім обсмажив моркву та цибулю в оливковій олії та кленовому сиропі, але ріпа була справді гіркою. Чи є спосіб обсмажити їх (або навіть інший спосіб приготування), щоб зняти цю гіркоту? Як довго вони повинні бути смажені?

Або мені просто потрібно підібрати кращу партію ріпи?

Відповіді:


3

Так, можливо, у вас просто були гіркі ріпи. Здається, ви зробили все правильно, щоб приховати гіркоту.

Якщо ви хочете спробувати інший спосіб приготування, я, як правило, люблю ріпу варену і пюре. Якщо ріпа стара (і швидше за все гірка), можна додати яблуко. Я також читав, що ви можете розмішати харчову соду після закипання ріпи, щоб зняти гіркоту. Потім вам потрібно буде ретельно промити. Я ніколи цього не пробував.


1

Я не думаю, що ти можеш щось зробити, щоб зняти гіркоту, хоча, як ти намагався, ти можеш дещо замаскувати її солодкістю та сіллю. І так, деякі ріпи явно менш гіркі, ніж інші. Спробуйте знайти якусь «дитячу» ріпу, вони, як правило, м’якші.


Я випадково знайшов на ринку «Фермер» деякі менші «дитячі» ріпи, і вони були набагато привабливішими. Дякую!
Дженн

0

Я не знайшов гіркої ріпи, поки ти кип'ятиш приблизно 1 столову ложку коричневого цукру.


0

Я виявив, що приготування їх з помідорами робить їх менш гіркими. Роздумуючи над цим - я подумав, що це може бути кислота. Тому я приготував їх приблизно наполовину, зроблених у ДУЖЕ солоній воді з парою столових ложок оцту або лимонного соку. Потім я добре промив їх і закінчив готувати їх у звичайній воді. Я використовував їх у пюре 50/50 цвітної капусти замість пюре. Значно краще!

До речі, я піднімаю свою власну і зробив це декілька різних місць з різними типами ґрунту, менше поливати, більше поливати, висаджувати в тіні, на повному сонці - "nuut'in hepped", як сказала моя бабуся!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.