Як я можу зробити мої (американський стиль) млинці світлими і губчастими?


3

Я буду брати участь у благодійній акції наприкінці цього місяця, і я все ще не впевнений у своєму рецепті. Я використовую міні млинчику для приготування млинців. Мої млинці гаразд, але я думаю, що вони можуть бути краще.

Вони були не дуже м'які - трохи жувальні і, можливо, хлібні. У мене були млинці перед тим, як були легкі і дійсно губчасті, і це те, що я хотів би зробити.

Моя поточна рецептура

 • 3 склянки борошна
 • 3 склянки молока
 • 2 тб масла
 • 4 чайні ложки розпушувача
 • 3 склянки молочного екстракту ванілі
 • 3 яйця
 • щіпка солі
 • 2 столові ложки цукру

Процес

Я змішав всі вологі інгредієнти, потім змішав сухі інгредієнти. Я додав вологий до сухого і змішав їх з електричним міксером протягом короткого часу, так що я не перемішувати тісто.


2
Оскільки запити на рецепт не підходять для цього сайту, я пропоную вам спробувати пахта для більш легкого, пухнастого результату.
Giorgio

1
Зазвичай я використовую розтоплене масло замість масла. Але так, запит на рецепт тут відсутній, тому що є кращі місця, де їх можна знайти. Редагувати: насправді, я думаю, що це може бути збережено з невеликою переформулюванням. У вас є рецепт. Ви просто шукаєте спосіб зробити ваші торти більш густими і легкими.
Preston

Мої дріжджові млинці зазвичай виходять легкими і пухнастими.
Wayfaring Stranger


1
Так само на вершковому маслі, і те ж саме на пахту; Мій звичайний рецепт використовує менше випічки порошку і додає випічки соди разом з пахтою. Я думаю, що використання електричного міксера з млинцями теж може бути помилкою - я використовую виделкою або віночком і перемішую її ледь, можливо, 10-15 секунд, навіть якщо є грудки. Я підозрюю, що перемішування може бути причиною того, що вони були жувальні.
Chris Macksey

Відповіді:


5

Я не можу сказати напевно, що неправильно, але ось кілька можливостей:

 • Ваша суміш занадто рідка: якщо у вас є занадто тонке тісто, то воно буде надто поширюватися на сковороді, якщо він занадто тонкий, ви отримаєте гумовий млинець. Це не займе багато рідини, щоб отримати занадто тонкий, пару столових ложок молока зробити зробити різницю між тільки правильним і занадто товстим. Якщо ви перевищили, ви завжди можете додати трохи борошна
 • Ваша суміш занадто товста: якщо ваше тісто занадто товсте, то воно повинно бути непоганим, щоб добре підніматися. Ви отримаєте більш високий млинець, але він не відкриється
 • Надмішування: борошно має білок, який називається глютеном, а розвинений глютен - це те, що робить хліб еластичним. Клейковина розробляється при роботі в присутності вологи, в результаті чого клейковині нитки розмотуються і блокуються. Розвиток клейковини є корисним для хліба, але погано для млинців, що піднімаються содою або порошком. Якщо надмірно перемішати клеймо з млинцями, ви розробите в ній глютен, тому краще зробити це вручну якомога менше часу. Не турбуйтеся про усунення всіх грудок
 • занадто гаряча: якщо у вас неправильна температура пану, то легко переварити млинці. Якщо він занадто гарячий, він буде переварити зовні, перш ніж всередині буде зроблено
 • Пан занадто прохолодно: якщо це занадто круто, то ви не отримаєте стільки підйому, або ви втратите підйом, тому що тісто не встановлюється досить швидко, щоб триматися в повітрі, і тоді у вас є тісна текстура. Вам також потрібно буде готувати його довше, щоб зробити це, отримуючи гумовий килимок замість легкого і пухнастого млинця
 • Не вистачає розпушувача: Ваш рецепт вимагає 4 ч.л. розпушувача на 3 склянки борошна. Рецепт, який я не використовую для пахта, викликав би 5 ч. Л. Напевно, недостатньо, щоб зробити різницю між гумовим і пухнастим, але ніколи не знаєте.

Як і інші у коментарях я також рекомендую пахта для ваших млинців, оскільки вона дає кращий колір, смак і текстуру. Без нього можна зробити хороші млинці, але якщо у мене є, я завжди буду користуватися ним.


0

Theres надто багато випічки порошку! Використовуйте 1-2 ч. Л. Чим більше ви використовуєте, тим дивно, тим менше ви піднімаєтеся. Сподіваюся, що це допоможе!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.