Чи є назва для смаженого молока?


6

Я чула про їжу, яка виробляється нагріванням молока, поки більша частина води не відварюється (або, як альтернатива, верхня частина молока знежирюється), а потім смажиться до злегка підсмаженого.

Мій турецький друг робить його і використовує його як соус для занурення хліба.

Хто-небудь знає, як називається ця їжа? Освітлене молоко? Смажене упарене молоко? Ніхто з нас не знає його назви.

Дякую.


Як це "смажене"? Що ти маєш на увазі?
Catija

Зокрема, якщо вона використовується як a соус , здається, що це не буде достатньо твердим для смаження?
Cascabel

3
Називається індійський інгредієнт en.wikipedia.org/wiki/Khoa який не відрізняється від вашого опису ...
rackandboneman

Відповіді:


6

Це звучить як-небудь схоже на dulce de leche , але це зазвичай робиться з додатковими підсолоджувачами, доданими в молоко, оскільки він приготований.

Ви можете подивитися запечене молоко це російська їжа, хоча, схоже, приготування їжі, як правило, менше, ніж ви описуєте - це може призвести до появи коричневої кори, але основна маса молока, можливо, ще кремовою.

Ви можете подивитися cajeta або basundi , які виготовляють шляхом приготування молока у випарений, карамелізований коричневий соус. Схоже, що обидва підсолоджуються під час або після приготування їжі, але оскільки цукор додають пізніше в процесі, з іншими смаковими добавками на смак, я не бачу причин, що підсолоджування не може бути однаково опущено, якщо аромат достатньо для того, хто робить його .

Із цікавого роду матч brunost , який був виготовлений шляхом приготування сироватки в коричневому соусі (норвезька прим і шведська messmör це варіації) - але нещодавно до сироватки для жирного кінцевого продукту додавали вершки та іноді молоко. Я міг бачити, як хтось вирізав половину процесу, зробивши щось подібне тільки з молоком, замість деякого балансу сироватки плюс вершки. Як бонус, я не вірю, що ці продукти зазвичай додають підсолоджувач, так що це може бути більш близьким.

Чесно кажучи, є багато більше варіантів, де цукор або інші підсолоджувачі додаються до молока, коли він готує і карамелізується, або навіть на смак, а потім змінюється, де молоко готується на рівнині. Тим не менш, немає жодних причин, чому хтось може не пристосував один з цих рецептів, щоб пропустити додатковий цукор з різних причин, так що вперед і з'ясувати, яке ім'я (або традиція) здається найбільш відповідним тому, що робить ваш друг.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.