Коли потрібно один лід різдвяні торти фруктів


5

Це той час року знову, де Різдвяний фруктовий торт був випечений і наповнюється улюбленим темним духом. Мій улюблений (і найуспішніший) рецепт запропонував доливати бренді щотижня (не отримуючи занадто вологого пирога).

Однак жодних пропозицій щодо того, коли настав час припинити додавання духу, і, отже, льоду торта, не було.

Я зазвичай марципану і льоду торт кілька днів, перш ніж я хочу подарунок (і / або їсти його), але мені було цікаво, якщо є оптимальний час в цьому процесі, щоб зробити це, і якщо так, то чому?

Відповіді:


4

Для мене це невідомо, щоб до квітня містити шматочок (добре загорнутий, щоб не просохнути). Все, що відбувається, полягає в тому, що обмерзання стає трохи жорстким. Я використовую помадку обмерзання, і це займає принаймні пару місяців, щоб отримати так складно, як королівська глазур робить майже відразу. Це з купленим марципаном; якщо ви зробите свій власний, я не знаю, наскільки добре це буде тримати.

З цього я б сказав, що немає такої речі, як занадто пізно, крім встановлення часу, і занадто рано доведеться бути більше місяця заздалегідь. Я також дозволяю день між марципаном і обмерзанням. Це в основному як більш суха поверхня марципану легше на льоду, ніж коли вона тільки що застосовується.

Деякі з ранніх кормів (я використовую херес) можуть бути згори, якщо це не льодяно. Ви позбавляєтеся цієї можливості, обмерзаючи рано. Ви, напевно, не повинні годувати його згори лише перед покриттям, оскільки воно все ще може бути вологим. Ви все ще можете жити з-під після обмерзання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.